Avalanche (AVAX), Bu Fiyatları Test Edebilir!

Avalanche (AVAX), Bu Fiyatları Test Edebilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Avalanche (AVAX), Bu Fiyatları Test Edebilir!

Bitcoin’de (BTC) yaşanan düşüşler altcoin’leri büyük oranda sarstı, kritik bir dayanağın altına iğne atan Avalanche’ın (AVAX) fiyatı nereye gidiyor?

Bitcoin’in haftasonundaki hacimsizliği ve kripto borsalarında görülen sistemsel sorunlar, altcoin’lerin ayağını kaydırdı. Bir müddettir 15,41 doların üzerinde fiyatlayan Avalanche (AVAX), haftalar sonra bu bedelin altına sarkmış oldu. Şu anlık bu pahanın tekrardan üzerine çıkan AVAX, takviyenin kırılması durumunda sert düşüşlerle karşı karşıya kalabilir.

Avalanche (AVAX) Grafik Analizi

Birkaç saat evvel kritik bir takviyenin altına iğne atan AVAX, bu düzeyin tekrardan üstüne atarak biraz da olsa yatırımcısını rahatlattı. 15,37 Doların aşağısını sarktıktan sonra rotasını üste çeviren coin, bu düzeyin aşağı istikametli kırılması halinde 13,87 dolara kadar düşebilir.

Kripto ekosisteminde önemli bir kitleye sahip olan Avalanche’ın yine canlanabilmesi için AVAX’ta sırasıyla 18,22 – 19,33 – 20,40 ve 22 dolar dirençlerinin kırılması, büyük yükselişler ismine takip edilebilir. Piyasanın düşüş istikametli devam etmesi yada Avalanche ekosisteminden gelebilecek negatif haber akışında ise 14,53 – 13,87 ve 12,04 dolara düşüşler gözlemlenebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Avalanche (AVAX), Bu Fiyatları Test Edebilir! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap