Avalanche (AVAX), Bu Fiyatı İkinci Defa Test Ediyor!

Avalanche (AVAX), Bu Fiyatı İkinci Defa Test Ediyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Avalanche (AVAX), Bu Fiyatı İkinci Defa Test Ediyor!

Avalanche (AVAX), 2023’ün başından bu yana ikinci defa 14,10 doları test etti, bu düzeyin korunaması, AVAX’taki düşüşleri hızlandırabilir.

Sene başından bu yana ikinci defa 14,10 dolar aralığına gelen Avalanche (AVAX), bu fiyat bandığında tutunamadığı sürece yüzde 15’lik bir düşüşle karşı karşıya olabilir. Birebir vakitte tam iki haftadır düşen trendinin altında fiyatlayan major coin, bu trendiği kırdığında hacimli bir yükseliş yapabilir. AVAX’taki grafik nasıl devam ediyor? Hangi fiyat hareketleri gözlemlenebilir?

Avalanche (AVAX) Grafik Değerlendirmesi

Bitcoin’in giderek kıymet kaybetmesi, altcoin’lerin alıcı bulamaması ve piyasadaki negatif haberler iki ay ortadan sonra takviye bandına sarkan AVAX, bu düzeyin ortalarında seyrediyor. 14,33 dolardan süreç gören AVAX, bu band içersinde kalmaya devam ettiği sürece, derin düşüşler ile karşı karşıya kalabilir. Bulunduğu yeşil alanıaşağıyönlükırmasıdurumunda 13,92 ve 12,04 dolara kadar düşebilir. 12,04 dolar, anlık fiyatından yüzde 15,49’luk bir düşüşe denk geliyor.

AVAX’ın, tekrar kıymet kazanabilmesi için‘ta sırasıyla 18,22 – 19,33 – 20,40 ve 22 dolar dirençlerinin kırılması, büyük yükselişler ismine takip edilebilir. BTC’nin paha kaybetmesi yada Avalanche ekosisteminden gelebilecek Fud haberler ise, yıllık açılış fiyatına kadar geri çekilmelere yol açabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Avalanche (AVAX), Bu Fiyatı İkinci Defa Test Ediyor! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap