ASTR ve Binance’deki 7 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu!

ASTR ve Binance’deki 7 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: ASTR ve Binance’deki 7 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu!

Yakın vakitte ASTR, TWT, ATOM üzere çeşitli kripto para üniteleri için değerli gelişmeler dikkat çekti. Bu yazımızda, Binance’te de süreç gören tanınan altcoin’lerin en son paydaşlık duyurularını paylaşacağız.  İşte detaylar…

ASTR, TWT ve daha fazlası için büyük paydaşlıklar var

Astar, Mandala Metaverse ile paydaşlık kurdu

Bir Polkadot parachain olan Astar Network (ASTR) ve NFT’leri kullanarak çapraz medya IP’leri oluşturulması ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Mandala Metaverse, işbirliğine dayalı bir iştirakte güçlerini birleştirdi. Bu iştirak, Astar’ın topluluk kültürü ve akıllı mukavele yardımcı programının güçlü istikametlerini Mandala’nın NFT’leri kullanan çapraz medya fikri mülkiyetiyle birleştirmeyi amaçlıyor. Mandala, bir Unreal Engine MMO, pozisyon tabanlı bir AR taşınabilir oyunu, bir TV dizisi ve Dark Horse Comics tarafından yayınlanan çizgi romanları içeren platformunda birinci Polkadot NFT’lerini yayınlamaya hazırlanıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: ASTR ve Binance’deki 7 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu! 1

MeWe, Polkadot parachain’i ile entegre oluyor

Diğer yandan, Consensus 2023’te 26 Nisan’da yapılan bir duyuruya nazaran, toplumsal ağ MeWe, Polkadot’un bir parachain’i olan Frequency Blockchain ağı ile entegre olacak. Duyuruda, şirketin bu çeyrekte kullanıcılarının hesaplarını ağa taşımaya başlayacağı da belirtilmekte. MeWe 2012 yılında piyasaya girdi. Ayrıyeten daha yeterli saklılık müdafaalarına sahip olduğu tez edilen bir “Facebook alternatifi” olarak lanse edilekte. Eylül ayında Axios tarafından yayınlanan bir raporda ağın 20 milyondan fazla kullanıcısı olduğu ortaya çıktı. Frequency Kasım ayında bir Polkadot parachaini olarak faaliyete geçti. Consensus 2023 panelinde MeWe CEO’su Jeffrey Edell, bu atılımın MeWe’nin kullanıcılar için bilgi sahipliği konusunda kalıcı bir taahhütte bulunmasını sağlayacağını belirtti.

TWT ile Web3Auth işbirliği yapıyor

Üçüncü olarak, 27 Nisan’da Trust Wallet‘tan kıymetli bir duyuru geldi. TWT, cüzdan kimlik doğrulama altyapısı Web3Auth ile paydaşlık kurduğunu duyurdu. Trust Wallet’ın Web3Auth tarafından desteklenen yeni MPC (Multi-Party Computing) tahlili, kullanıcıların özel anahtarlarını insan kusurundan koruyarak, seed cümlelerini kağıda manuel olarak yazma muhtaçlığını ortadan kaldırıyor. Kullanıcılar Google, Apple, Telegram ve Discord hesaplarını kullanarak Trust Wallet hizmetlerine direkt ve süratli bir halde erişebilecek ve yeni Web3 kullanıcıları için giriş mahzurunu kıymetli ölçüde azaltacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: ASTR ve Binance’deki 7 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu! 2

OKX ve SlowMist, resmi iştiraklerini duyurdu

Ayrıca, 27 Nisan’da OKX ve SlowMist resmi olarak stratejik bir iştirake ulaştı. İki taraf, kripto para güvenliği, kara para aklamayı tedbire ve en son güvenlik teknolojisi araştırmaları açısından faal işbirliği yapacak. Bu güçlü ittifak sayesinde, iki taraf ortaklaşa Blockchain ekosistem güvenliğinin derin entegrasyon şemasını keşfedecek, sanayi güvenlik standartlarına öncülük etmeye devam edecek ve tüm sanayinin ilerlemesine ve inançlı gelişimine katkıda bulunacak.

Unstoppable Domains ve Binance.US, Polygon’da domain üretecek

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere merkezi olmayan alan ismi sağlayıcısı Unstoppable Domains, müşterilerine Polygon’da özel .binanceUS alan isimleri sağlamak için Binance.US ile işbirliği yaptı. Bu alan isimlerinin önümüzdeki birkaç hafta içinde kullanıma sunulması beklenmekte. Gayesi, alan isimlerini Binance.US uygulamasında kullanılmak üzere koruma etmektir.

Coinbase, OSMO’yu yol haritasına ekledi

27 Nisan’da Coinbase, Cosmos ekosistemine ilişkin merkeziyetsiz borsa (DEX) olan Osmosis’in tokenı OSMO’yu yol haritasına ekledi.

OKX Wallet ve Rollup Finance işbirliği duyurdu

Rollup Finance ve OKX Wallet, kullanıcıların Rollup Finance’e erişmek ve zkSync Era tabanlı merkezi olmayan kalıcı vadeli süreç kontratlarını kullanmak için OKX cüzdan ağ uzantılarını bağlamalarına imkan tanıyan resmi işbirliklerini duyurdu. Rollup Finance birebir vakitte resmi Twitter hesabından yakında OKX cüzdanı ile ortak bir faaliyete başlayacağını açıkladı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap