Arbitrum, DAO’lara Token Dağıtıyor

Arbitrum, DAO’lara Token Dağıtıyor

Paylaş
BTC Piyasası: Arbitrum, DAO’lara Token Dağıtıyor

Arbitrum (ARB), ekosisteminde yer alan ve uygun durumda bulunan DAO’lara token dağıtmaya başladı.

Ethereum’un katman-2 ağı olarak bilinen Arbitrum, çıktığı günden bu yana popülerliğini artırmaya devam ediyor. Yaptığı airdrop ve oluşturduğu ekosistem ile dikkatleri üzerine çeken Arbitrum, DAO tarafındaki gelişmeler ile gündemde yer ediniyor. DAO oylamalarıyla ilgili sık sık tartışılan Arbitrum ekosisteminde bulunan ve koşulları sağlayan DAO’lara token dağıtmaya başladı.

Arbitrum, DAO’lara Kapı Aralıyor

Token arz sunumunda Arbitrum (ARB), toplam arzının yüzde 1.13’lük kısmını ekosisteminde yer alan nitelikli DAO’lara tahsis edeceğini bildirmişti.

Arbitrum tarafından yapılan açıklamada, planlanan tahsise başlandığı ve uygun durumdaki DAO’lara token’ların gönderileceği söz edildi. Arbitrum Vakfı, yapılacak bu token dağıtım sürecinin, DAO hazinesinden yahut şirket cüzdanından yapılmadığını aktardı.

Ekip daha evvel, toplam 113 milyon ARB token’ına muadil varlığı DAO’lar için ayırmıştı. DAO’lar için belirlenen tahsis, daha evvelki airdrop’lardan farklı olacak. Ayrıyeten takım, Twitter üzerinden süreç aldığını doğrulayan DAO’ların öncelikli değerlendireceğini de belirtti. Zincir üstü datalara nazaran Arbitrum, 125’e yakın DAO’ya birinci dağıtımını gerçekleştirdi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap