Arbitrum (ARB) Son 24 Saatte Yüzde 10’dan Fazla Yükseldi

Arbitrum (ARB) Son 24 Saatte Yüzde 10’dan Fazla Yükseldi

Paylaş
BTC Piyasası: Arbitrum (ARB) Son 24 Saatte Yüzde 10’dan Fazla Yükseldi

Yüzde 13’e yakın bir artış sergileyen Arbitrum (ARB), günün en çok yükselen coin’leri ortasına girmeyi başardı.

Bitcoin (BTC) öncülüğünde neredeyse tüm altcoin’lerde yükseliş gözlemlendi. Yüzde 12,11 yükseliş yaşayarak günün en çok paha kazanan dördüncü coin’i ARB, sessizliğini bozdu. Bir müddettir sert yükselişlere imza atmayan ARB, 1,27 dolardan saatler içersinde 1.50 dolara gelerek yatırımcısının yüzünü güldürdü.

BTC Piyasası: Arbitrum (ARB) Son 24 Saatte Yüzde 10’dan Fazla Yükseldi 1

Arbitrum (ARB) Grafik Analizi

Yüzde 13’e yakın bir artış göstererek günün en çok artan coin’leri ortasına giren ARB, bilhassa bugün hacimli bir yükseliş sergiledi. 1,27 dolardan aldığı reaksiyonla berabersaatler içersinde1,47dolaraulaşan ARB, yüzde 12,11’lik bir artışa imza attı. Listelendiğinden bu yana popülerliğini koruyan ARB, bu fiyat hareketi sonrasında büyük ilgi topladı.

BTC Piyasası: Arbitrum (ARB) Son 24 Saatte Yüzde 10’dan Fazla Yükseldi 2

Günlük, haftalık ve aylıkaçılışfiyatınınetolarakaşan ARB, bu bedelleri artık dayanak misyonu olarak kıymetlendirebilir. ARB’nin yükseliş taraflı hareketindeki değerli kriterlerden biri 1,51dolarınkalıcışekildeaşılmasıolacaktır. Şuan için ATH düzeyinden uzak seyreden coin için öbür bir değerli öge, BTC’nin volatil hareketleri olacaktır. Fiyatlamanın müspet devam ettiği süreçte ise, 1,59 – 1,74 ve 1,81 dolar düzeylerinden satış baskısıyla müsabakası beklenen olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap