Arbitrum (ARB), satış baskısından kurtulmaya çalışıyor!

Arbitrum (ARB), satış baskısından kurtulmaya çalışıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Arbitrum (ARB), satış baskısından kurtulmaya çalışıyor!

Son günlerin en çok paha kaybeden coin’lerinden olan Arbitrum (ARB), yatırımcı kitlesinin başını karıştırdı.

Bu yıla damga vuran projelerden biri olan Arbitrum (ARB), son 4 günde yüzde 20 kıymet kaybetti. Airdrop sürecinde inanılmaz bir ilgi toplayan ARB, tanınan borsalarda listelendikten sonra üst taraflı sert hareketler yapsa da bu durum kalıcı olmadı. BTC’nin geri çekilmesi ve piyasada tasa yaratan FUD haberler, altcoin piyasasına haliyle zar verdi. Lakin bu ziyandan en çok etkilenen coin’lerden biri de ARB oldu.

Arbitrum (ARB) grafik analizi

0,92 dolardan bu yana aralıksız düşen tanınan coin, 0,738 dolardan takviye bulabildi. Buradan yakaladığı ivmeyle birlikte 0,796 doları test eden ARB, bir ölçü geri çekildi. Aktüel olarak 0,772 dolardan süreç gören ARB, 0,7824 doların üstüne attığı sürece 0,81 dolar bandını ve 0,83 doları hedefleyecektir. Bunlara ek olarak gri boyalı alan, kısa-orta vade ismine ARB’de belirleyici olabilir.

BTC’nin 25.000 doların altında kalması, ARB balinaların riskli transferleri yahut ekosistemden gelebilecek olumsuz bir haber, fiyatın istikrarını tekrardan bozacaktır. Bu stil bir durumda 0,7585 ve 0,7387 dolar düzeyleri, takviye niteliği taşıyabilir. Aksi taktirde satış dalgası çok daha büyük bir boyuta ulaşacaktır.

BTC Piyasası: Arbitrum (ARB), satış baskısından kurtulmaya çalışıyor! 1

Katman-2 projelerinin öne çıkan isimlerinden olan Arbitrum, Ethereum blockchain üzerinde şekillenmeye devam ediyor. Piyasaya sürülmeden evvel Airdrop furyasının tetikçilerinden biri olan ARB, şu an için 938 milyon dolar piyasa pahasına sahip. ATH kıymeti 1,82 dolar, en düşük paha olarak ise 0,753 doları gördü. Ekosistemi ve yatırımcı kitlesinin bağlılığı ile isminden kelam ettiren ARB, sıradaki boğa dönemin potansiyel coin’lerinden olarak görülüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap