Araştırma Analisti, Binance’deki Bu Altcoin İçin Uyardı!

Araştırma Analisti, Binance’deki Bu Altcoin İçin Uyardı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Araştırma Analisti, Binance’deki Bu Altcoin İçin Uyardı!

Araştırma analisti Tom Wan, yatırımcıların günlük WLD kilitlerinin açılmasına dikkat etmeleri gerektiği konusunda uyarıyor. Altcoin projesi, topluluk için her gün yaklaşık 7,7 milyon dolar pahasında 3 milyon tokenın kilidini açacak.

Analist, WLD için ikaz un-lock uyarısı yaptı!

Worldcoin (WLD), son 24 saatlik süreçlerde fiyatının %7’den fazla artmasına şahit oldu. Bunun akabinde CoinMarketCap’in trend listesinde en üst sıraya yerleşti. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, token Pazartesi günü piyasaya adım attı. Fakat, bu kıs müddet zarfında Huobi, Bybit, Binance ve OKX dahil olmak üzere dünyanın en büyük borsalarından kimilerinin listelerine girdi. Bu gelişmeler eşliğinde epeyce başarılı oldu ve fiyatı güçlü artış kaydetti.

WLD, OpenAI CEO’su Sam Altman’ın kurduğu bir kripto para ünitesi teşebbüsü. Projenin birincil maksadı, kimlik sahibinin gerçek bir insan olarak gerçekliğini sağlayan bir doğrulama sistemi olan Dünya Kimliği kavramını tanıtarak dijital tanımlamada ihtilal yaratmak. Bununla birlikte, projenin iris tarama küresi toplumdan değerli ölçüde reaksiyon aldı. 21.co’dan bir araştırma analisti olan Tom Wan, bugün erken saatlerde Twitter’da WLD hakkında kendi niyetlerini paylaştı. Wan, WLD’nin kripto piyasasındaki birinci haftasının 1,94 dolardan 2,43 dolara sıçrayarak, başarılı olduğuna dikkat çekti. Bununla birlikte analist, yatırımcıların projenin günlük kilitlerini akıllarında tutmaları gerektiği konusunda uyardı.

Wan, topluluk için her gün yaklaşık 3 milyon token’ın kilidinin açılacağını belirtti. Bu ölçü yaklaşık 7,7 milyon dolara tekabül ediyor. Ayrıyeten bu, mevcut arzın yaklaşık %0,6’sını oluşturacak. Analist, projenin kilitleri bugün açmaya başlayacağını belirtti. Başlangıçta 6,62 milyon token’ın TFH rezervine, yatırımcılara ve birinci geliştirme takımına gideceğini paylaştı.

Altcoin fiyat performansı

Son gelişmelerle birlikte WLD’nin fiyatı basın saatine nazaran 2,37 dolara yükseldi. Böylelikle, geçtiğimiz süreç günü boyunca %7’nin üzerinde etkileyici bir artış kaydetti. Bu kıymetli fiyat sıçraması WLD’yi 24 saatin en yüksek düzeyi olan 2,51 dolara yaklaştırırken, günlük en düşük düzeyi 2,01 dolar oldu.

Ancak, fiyat artışına karşın, WLD’nin 24 saatlik süreç hacmi evvelki güne kıyasla %31’in üzerinde düştü. Bu da kayda paha bir düşüş olarak kayıtlara geçti. Süreç hacmi daha sonra basın saatine nazaran 387.797.070 dolar olarak gerçekleşti. WLD’nin fiyatındaki artış, haftalık performansını da olumlu tarafta etkiledi. Altcoin, daha da yükselerek %41,73 üzere etkileyici bir orana ulaştı. Piyasa pahası açısından, WLD 258.355.914 dolar piyasa kıymetine sahip. Ayrıyeten, piyasadaki en büyük 116. token olarak sıralamaya yerleşti. Lakin token, 114. sırada yer alan NEM’in (XEM) çok gerisinde kaldı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap