ApeCoin, SHIB ve Ripple: 3 Analist, Bu Düzeyleri Bekliyor!

ApeCoin, SHIB ve Ripple: 3 Analist, Bu Düzeyleri Bekliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin, SHIB ve Ripple: 3 Analist, Bu Düzeyleri Bekliyor!

ApeCoin fiyatı küçük bir engelle yükselmeye devam ederken, kripto analisti Jonathan Morgan’a göre bu durum, boğalar tarafından dip satın alma ve desteğin açık kanıtı. Analist Akash Girimath, piyasa yapısındaki bir başka değişikliğin, Shiba Inu (SHIB) için %30’luk bir getiriye işaret ettiğini belirtiyor. Analist Filip L’ye göre, Ripple (XRP) fiyatı gün içinde %2’yi aşsa da tarihi bir önemli seviyeden reddedildi. Analistler, kendi anlatımlarıyla APE, SHIB ve XRP’nin rotasını çiziyor.

ApeCoin fiyatı neden 20 dolara ulaşabilir?

ApeCoin fiyatı daha önce 24 Mart 2022’de belirlenen bir destek bölgesine düştü ve ardından 15 dolarlık değer alanında belirtilen hedef bölgeye taşındı. Şu anda 15 ile 15,50 dolar arasında konsolidasyon mevcut ve başka bir kırılma gerçekleşmeden önce kısa bir duraklama olabilir.

ApeCoin fiyat hareketi, konsolidasyonu sonlandırdıktan sonra yükselmeye devam etmek için son ralliyi sindirdi ApeCoin fiyatının mevcut yükselişine devam etmesi ve daha geniş bir Elliot Impulse Wave’in üçüncü dalgasını tamamlaması muhtemel. Üçüncü Dalga, tipik olarak Birinci Dalga’nın %161,8’lik bir uzantısıdır. Ancak kısa veya öngörülen aralığın biraz üzerinde sona erebilir. APE için, %161,8 Fibonacci genişlemesi 19,87 dolardan 20 dolardan sadece utangaç.

Saatlik grafikte ApeCoin fiyatı, %61,8 Fibonacci genişlemesini 15 dolarda tuttuktan sonra biraz geriledi. Bu aynı davranış, %100 Fibonacci genişlemesinde 17 dolardan tekrar ortaya çıkabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin, SHIB ve Ripple: 3 Analist, Bu Düzeyleri Bekliyor! 1

Osilatör perspektifinden bakıldığında, ApeCoin fiyatının yükselmeye devam etmesi kuvvetle muhtemel. Göreceli Güç Endeksi boğa piyasası koşullarında ve şu anda 50’de ilk aşırı satım seviyesinden zıplıyor. Ek olarak, Bileşik Endeks neredeyse algılanamayan gizli bir yükseliş farklılığına sahip. Bu, fiyat grafiği daha yüksek dipler gösterdiğinde, ancak osilatör düşük dipler görüntülediğinde ortaya çıkıyor. Bileşik Endeks hızlı hareket eden ortalamasının üzerine çıkarsa, ApeCoin fiyatı muhtemelen bir sonraki yükselişine başlayacak. 15,40 dolar veya üzerinde bir saatlik kapanış, muhtemelen bir sonraki yükseliş trendini 17 dolara ve ardından 20 dolara taşıyacak.

Ancak aşağı yönlü riskler mevcut. Kriptokoin.com haberlerinde de yer verildiği üzere daha geniş altcoin piyasası, son birkaç hafta içinde önemli bir büyüme ve kazanımlar gördü, ancak bazı karlar elde edilebilir. Piyasaya satış baskısı girerse, ApeCoin fiyatı, destek bulmadan önce Ichimoku Bulutunun (Senkou Span A) 13 dolar değer alanının yakınında hızlı bir şekilde geri dönebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin, SHIB ve Ripple: 3 Analist, Bu Düzeyleri Bekliyor! 2

“Bu seviyede Shiba Inu birikimi maksimum getiri sağlayabilir”

Shiba Inu fiyatı kuzeye yolculuğunda kritik bir kavşağa geliyor. Bu engeli bir destek tabanına çevirmek, SHIB için daha fazla yukarı yönlü tetiklemenin anahtarı olacak. Shiba Inu fiyatı 19 Mart’taki düşüş trendinden çıkışından bu yana yaklaşık %21 arttı. Bu tersine dönüş, boğaların SHIB’yi 0,0000231 dolar direnç bariyerini geçmesine ve 0,0000252 dolardan 0,0000269 dolara uzanan bir sonraki engeli yeniden test etmesine neden oldu.

Bu direnç alanı, satış ve alım baskısını emdiği 10 Ocak’tan bu yana önemli. Bu nedenle, son yeniden test Shiba Inu fiyatını yol ayrımına getiriyor; Bu engelin bir dayanak noktasına başarılı bir şekilde çevrilmesi, boğaların kontrol altında olduğunu gösterecek ve bir başarısızlık muhtemelen 0,0000231 dolara geri çekilmeye yol açacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin, SHIB ve Ripple: 3 Analist, Bu Düzeyleri Bekliyor! 3

Her iki durumda da, ilgilenen yatırımcılar SHIB’yi 0,0000231 dolardan biriktirebilir ve SHIB 0,0000269 doların üzerinde tutabilirse pozisyonlarına ekleyebilir. Böyle bir gelişme, boğaların bir sonraki önemli bariyere 0,0000352 dolardan geçmeleri için yolu açacaktır. Toplamda, bu artış, mevcut konumdan %33 ve 0,0000231 dolardan %52’lik bir yükseliş oluşturacak. Long pozisyonlara giren yatırımcılar bu seviyede kar kaydedebilirler.

Son yükselişten bağımsız olarak, Shiba Inu fiyatı, tüm altcoin’ler gibi, Bitcoin’in yön eğilimine bağlı. BTC flaş çökerse, SHIB için yükseliş görünümünü tehlikeye atacaktır. 0,0000205 doların altına yakın bir günlük mum çubuğu, daha düşük bir dip üreterek Shiba Inu fiyatı için yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Bu gelişme aynı zamanda %17’lik bir çöküşü 0,0000170 dolara kadar tetikleyebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin, SHIB ve Ripple: 3 Analist, Bu Düzeyleri Bekliyor! 4

XRP fiyat tahmini: “Ripple 1 doları hedefliyor”

Ripple (XRP) fiyatı, hisse senedi alanından gelen pozitif dönüşü destekleyen başka bir kuyruk rüzgarının yardımıyla yükselişin devam ettiğini görüyor. Kripto para birimleri ön plandayken, 2022 için uzun zamandır beklenen yükseliş trendi, birkaç jeopolitik kısıtlamanın ardından nihayet başlamış görünüyor. Yakın vadede fiyat hedefi olarak 1 dolar ile daha fazla yükseliş rallisi görülebilir.

XRP fiyatı, Pazar seansından Pazartesi sabahı ASIA PAC’ye yükselişle geçti ve Pazar kapanışında düz bir tepe gördü. Yatırımcılar ve piyasa katılımcıları mevcut herhangi bir fiyattan satın almak için piyasada olduklarından, bu oldukça yükseliş sinyaline işaret ediyor. Bu büyük taleple birlikte, ASIA PAC şimdiden bazı mükemmel rakamlar yazdırdı ve 0,8784 dolar yukarı yönlü, neredeyse tam olarak  çok önemli bir tarih seviyesi olan 0,8791 dolara karşılık.

Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin, SHIB ve Ripple: 3 Analist, Bu Düzeyleri Bekliyor! 5

Ripple fiyatı ne yazık ki ardından, fiyat hareketini bugün için +%2’lik kazanımların altına iten bir ret ortaya çıktı. Bununla birlikte, Avrupa seansı muhtemelen biraz yatay işlem yapacağı için boğaların cesareti kırılmamalı. ABD seansı muhtemelen fiyatı bu seviyede 0,8791 doların üzerine iten katalizör olduğunu kanıtlayacak, en önemli hacim 0,8791 doları savunmaya çalışan ayılar üzerinde ağırlık oluşturacak, ancak sonunda sıkışacaklar. 200 günlük Basit Hareketli Ortalama bu hafta 1 dolara ulaşmadan önce bir fiyat sınırı oluşturacağından bugün 0,90 dolar durma noktası olacak.

Bu ralliyi tetikleyen yorumlar geldiği için, yalnızca bir kişi Rusya’nın önerilen tavizlere nasıl tepki vereceğini bekle ve gör olduğunu söyledi. Risk şu ki, Rusya yine sessiz kalacak, hiçbir şeye taviz vermeyecek ve sahip olduğu her alanı ve sermayeyi kontrol altında tutmak isteyecektir. Bu, barış görüşmelerinde bir gerileme anlamına gelir ve XRP’deki fiyat hareketi ilk aşamada 0,8390 dolara geri döner ve 0,7843 dolara düşerek devam eder. bu da aşağı yönde %8’lik bir düzeltme anlamına geliyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap