ApeCoin İçin Fiyat Kestirimleri Çıktı: İşte Görülecek Seviyeler!

ApeCoin İçin Fiyat Kestirimleri Çıktı: İşte Görülecek Seviyeler!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin İçin Fiyat Kestirimleri Çıktı: İşte Görülecek Seviyeler!

ApeCoin, son haftaların ilgi odağıydı. Yuga Labs’ın diğer NFT projesi CryptoPunks’u satın alması ve ApeCoin’in (APE) piyasaya sürmesi arasında, proje şu anda Blockchain endüstrisinin en çok konuşulan alanlarından biri. Aynı zamanda, türünün ilk örneği bir para birimi ile diğer NFT projeleri için bir standartları belirliyor. Peki, Yuga Labs’in yeni metaverse projesi APE fiyatını hangi seviyelere ulaştırabilir. Birkaç uzmandan fiyat tahminleri alalım…

ApeCoin fiyat tahminleri Yuga Labs’ın metaverse duyurusuyla katlandı

ApeCoin, lansman sırasında birkaç yanlış adım dışında büyük ölçüde başarılı bir başlangıç ​​yaptı. APE token, zaten piyasa değerine önemli eklemeler yaptı; yaklaşık 3 milyar dolarlık piyasa değeri kazanan proje, şimdiden dünyanın en büyük 50 kriptosu arasında yer alıyor. Yuga Labs’tan yapılan bir duyuru sayesinde heyecan henüz bitmedi. Sonuç olarak, ApeCoin fiyat tahminleri yeni duyurular eşliğinde çıtayı yükseltmeye devam ediyor.

Cuma gecesi geç saatlerde, ApeCoin’in piyasaya sürülmesinden sadece bir gün sonra, Yuga Labs hesabında bir tanıtım videosu yayınladı. Birçoğunun tahmin ettiği gibi video, Otherside adlı bir Bored Ape metaverse’nin ortaya çıkışı üzerine. Bu spekülasyon, geçen hafta metaverse geliştiricisi Animoca Brands’ın Yuga Labs ile özel bir proje geliştirdiğini söyleyen bir duyuru ile destekleniyor. En önemlisi, fragman açıkça, Otherside tanıtımını ne çıkarsa çıksın, APE’nin projeyi körükleyeceğini belirtiyor.

APE fiyat tahminleri

Bugün, ApeCoin, %3’lük yükselişle yönünü yukarıya çevirdi ve 10 doların hemen üzerinde işlem görüyor. Ancak, Otherside duyurusu token için harika bir katalizör görevi görüyor. Yuga Labs daha fazla ayrıntı sağladıkça ve proje ortaya çıktıkça, APE için çok daha yukarı yönlü fiyat hareketleri beklenebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin İçin Fiyat Kestirimleri Çıktı: İşte Görülecek Seviyeler! 1

Bunları akılda tutarak, bazı ApeCoin fiyat tahminlerine bir göz atalım ve analistlerin neler düşündüğüne bakalım:

  • WalletInvestor, APE için yüksek beklentilere sahip değil. Mart 2023’e kadar 10,38 dolara kadar hafif bir kazanç öngörüyor.
  • DigitalCoin daha iyimser, APE’nin 2022’nin sonunda 13.04 dolara çıkacağını tahmin ediyor.
  • Büyük yükseliş, ApeCoin’in Aralık ayına kadar ortalama 18.61 dolar hedefine yükselmesini bekleyen PricePrediction’den geliyor.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız Apecoin (APE) rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap