ApeCoin (APE) taban düzeye yakın!

ApeCoin (APE) taban düzeye yakın!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin (APE) taban düzeye yakın!

NFT furyasının güç bulamaması, ApeCoin (APE) fiyatını sallamaya devam ediyor.

NFT pazarının popülaritesini kaybetmesinden beri neredeyse daima kıymet kaybeden APE, son günlerde taban düzeyine yaklaştı. Son 24 saatte yüzde 4 düşüş sergileyen APE, en çok kaybedenler listesinin ikinci sırasında yer aldı. Şimdiki olarak 1,85 dolardan süreç gören tanınan NFT coin’i, yüzde 6,50 bedel kaybettiği takdirde, en düşük bedeline gelmiş olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin (APE) taban düzeye yakın! 1

ApeCoin (APE) grafik analizi

Geçtiğimiz günlerde 2 doların üzerine atmayı başaran APE, biraz da olsa yatırımcısını rahatlamıştı. Ama BTC’deki kararsızlık ile birlikte gevşemeye başlayan bir periyodun yıldızı, şimdilerdeyse 1,85 dolardan alıcı buluyor. Taban fiyatına gitgide yaklaşan APE, 1,73 doları dayanak olarak tutmayı başaramazsa 1,60 ve 1,169 dolara kadar düşüş sergileyebilir.

NFT furyasının yine canlanması yahut BTC’deki mümkün sert yükselişler, APE fiyatını süratli bir formda üste çekebilir. Bu süreçte izlenebilecek direnç noktaları sırasıyla 1,96 – 2,19 – 2,35 ve 2,524 dolardır. 2,52 doların kırılımıyla birlikte kısa vadede daha hacimli artışlar gözlenebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: ApeCoin (APE) taban düzeye yakın! 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap