Animoca Brands Dayanaklı Altcoin Haberle Fırladı: 9X Artış!

Animoca Brands Dayanaklı Altcoin Haberle Fırladı: 9X Artış!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Animoca Brands Dayanaklı Altcoin Haberle Fırladı: 9X Artış!

Animoca Brands’in taşınabilir oyunu Benji Bananas’ın piyasa yapan cüzdanı birkaç ay evvel güvenlik ihlaline uğradı. Saldırganlar, toplam PRIMATE deveranının %20’sini oluşturan yaklaşık 30 milyon PRIMATE tokenini çaldı. Benji grubu, ekosistemini güçlendirmek ve sadık takipçileri inancını tekrar kazanmak için bir atılım yaptı. Bu doğrultuda, PRIMATE’in yerine yeni bir token olan BENJI’yi tanıtmaya karar verdi. Bu haberin akabinde ardından altcoin fiyatı güçlü artış kaydetti.

Animoca Brands dayanaklı altcoin uçuşa geçti!

Takas için dönüşüm oranı 1:1 olacak. Ayrıyeten, PRIMATE sahiplerinin yeni tokena problemsiz bir halde geçiş yapmasına imkan tanıyacak. BENJI’yi piyasaya sürme kararı, Animoca Brands’in Benji Bananas ekosisteminin geleceği için güçlü bir temel oluşturma taahhüdünden kaynaklanıyor. Takım, mümkün riskleri azaltarak ve sahiplerinin ve topluluğunun güvenliğini sağlayarak oyunun prestijini müdafaayı ve sağlam bir oyuncu tecrübesini sürdürmeyi amaçlıyor.

Geçişi kolaylaştırmak maksadıyla, yeni tokenin kullanıma sunulması için bir vakit çizelgesi oluşturdu. Grup, 17 Temmuz 2023 tarihinden itibaren cüzdanlardaki ve likidite havuzlarındaki PRIMATE token bakiyelerinin anlık manzarasını alarak, sahiplerini bir sonraki duyuruya kadar PRIMATE tokenlarını taşımaktan kaçınmaya çağırdı. Ayrıyeten, merkezi borsa olan Huobi, PRIMATE ticaretini süreksiz olarak durdurdu.

Bu gelişmelerin ortasında, PRIMATE, 0,00407 dolardan 0,0348 dolar seviyesine bir sıçrama yaptı. Altcoin, bu atağında yaklaşık %970’e varan bir yükseliş kaydetti. Bununla birlikte, PRIMATE daha sonra yararlarının bir kısmını geri data. Basın vaktinde altcoin, 0,02642 dolardan işlem görüyordu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Animoca Brands Dayanaklı Altcoin Haberle Fırladı: 9X Artış! 1PRIMATE günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinGecko

Süreç nasıl işleyecek?

Ekip, geçiş sürecinde PRIMATE sahiplerine, on-chain BENJI sahiplerine özel güncellemeler tavsiye ediyor. Ayrıyeten, özel etkinlikler için resmi topluluk kanallarını yakından takip etmelerini söylüyor. Merkezi olmayan borsalardaki likidite havuzu sahipleri için özel talimatlar verdi. BENJI takas için kullanılabilir hale gelmeden evvel, sahiplerin likidite havuzu stake’lerinden likidite havuzu tokenleri de dahil olmak üzere likidite havuzlarından PRIMATE tokenlerini çekmelerini tavsiye ediyor. Sahiplerinin, havuzlarda biriken mükafatları talep etmeleri lazım. Ayrıyeten, 18 Ağustos 2023 tarihine kadar bir Google Formu gönderilmesi gerekiyor.

Takım cüzdanlarıyla ilgili olarak, BENJI’nin piyasaya sürülmesinden evvel token bakiyelerinin anlık imgeleri aldı. Yeni tokeni piyasaya sürdükten sonra, ilgili ölçülerde BENJI’yi yeni ekip cüzdanlarına airdrop’la gönderecek. Sonuç olarak, BENJI’nin PRIMATE’in yerini alması, Animoca Brands’in Benji Bananas’ın piyasa yapan cüzdanında meydana gelen güvenlik ihlaline verdiği proaktif cevabı gösteriyor. Grup, problemsiz bir takas süreci sunarak ve topluluğunun güvenliğine öncelik vererek Benji ekosisteminin uzun vadeli muvaffakiyetini sağlamayı amaçlıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap