Analistten Ripple Yatırımcılarına Çağrı! XRP İçin Rekor Kestirim

Analistten Ripple Yatırımcılarına Çağrı! XRP İçin Rekor Kestirim

Paylaş
BTC Piyasası: Analistten Ripple Yatırımcılarına Çağrı! XRP İçin Rekor Kestirim

Bir kripto analisti ve sadık bir Ripple XRP destekçisi olan Egrag Crypto bugün kıymetli bir açıklama yaptı. Açıklamasında XRP tutkunlarına yönelik olarak bir memnuniyetsizlik göze çarpıyor.  XRP’nin  performansını öbür kripto para üniteleriyle sık sık karşılaştırmak analiste nazaran yanlış bir tavır. Bilhassa XRP’nin karşılaştığı zorluklar göz önüne alındığında, bu karşılaştırmanın adil olmadığına inanıyor.

Ripple XRP’nin gerçek özünü anlamak

Egrag Crypto, bu tıp karşılaştırmaların XRP’nin gerçek özüne uygun olmadığını tabir ediyor. Ayrıyeten onu başkalarından ayıran özelliklere ait bir anlayış eksikliğine işaret edebileceğine dikkat çekiyor. Buna nazaran takipçilerini sorgulayarak, kripto para üniteleri ortasında üçüncü ya da beşinci sırada yer almasından mutlularsa neden XRP’ye yatırım yapmaya devam edeceklerini soruyor. Analist, XRP’nin yazgısında büyüklük olduğuna inandığını açıkça belirtiyor.

Egrag Crypto’ya nazaran Ripple XRP, uygun tanımlanmış yasal ve düzenleyici netlikle desteklenen tek dijital varlık olarak eşsiz bir pozisyona sahip. İkinci sırada yer alan bir dijital varlıktan mutlu olan yatırımcıların alternatif coinleri keşfetmelerini öneriyor. Lakin, onun için XRP, teknolojik mahareti ve düzenleyici netliği ile birincil tercihi olmaya devam ediyor.

XRP’nin vaatleri ve karşılaştığı zorluklar

Egrag Crypto, Ripple XRP’nin 2017 kripto para patlamasına benzeri bir dalgalanma yaşama potansiyeli takipçilerini ikna etmek için kâfi değilse, XRP’nin vaadini iletmek için yapabileceği çok az şey olduğunu vurguladı. XRP topluluğunu dayanaklarında kararlı kalmaya teşvik ediyor. Ayrıyeten, bağlılığını ya zafere ulaşmaya ya da onu tanımlamaya mahkum bir dağa benzetiyor.

BTC Piyasası: Analistten Ripple Yatırımcılarına Çağrı! XRP İçin Rekor Kestirim 1

Ripple XRP son yıllarda SEC ve Ripple davası da dahil olmak üzere çeşitli zorluklarla karşılaştı. XRP topluluğu, bu yasal savaş boyunca XRP’nin potansiyeline güvenmeye devam etti. Fakat Yargıç Analisa Torres’in kararına karşı son SEC temyizi, sonuç üzerinde belirsizlik yarattı.

Ripple XRP’nin son fiyat performansı

Bu gelişmelerin ortasında Ripple XRP’nin fiyatında dalgalanmalar yaşanıyor. Son süreç gününde %1,07 oranında düşerken, geçtiğimiz hafta %17,22 oranında geriledi. Sonuç olarak, XRP’nin fiyatı şu anda 0,5184 dolar düzeyinde yer alıyor. Bu kısa vadeli dalgalanmalara karşın Egrag Crypto, XRP’nin uzun vadeli potansiyeli konusunda optimistliğini koruyor.

BTC Piyasası: Analistten Ripple Yatırımcılarına Çağrı! XRP İçin Rekor Kestirim 2

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Egrag Crypto bir Ripple boğası. XRP için rekor iddiaları var. Bilhassa SEC davası sonrasında varsayımlarına dair görüşlerini güncellemişti. Analiste nazaran XRP için 100 dolar ve üstü düzeyleri sıradaki boğa döneminde kelam konusu. Analistin haklı çıkıp çıkmadığını ise boğa döneminde göreceğiz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap