Analistlere Amaçları Belirledi: Bu 3 Altcoin Vurmak İçin Hazır!

Analistlere Amaçları Belirledi: Bu 3 Altcoin Vurmak İçin Hazır!

Paylaş
BTC Piyasası: Analistlere Amaçları Belirledi: Bu 3 Altcoin Vurmak İçin Hazır!

Kripto analisti David, güçlü bir çıkış yapan EGLD’den yüzde 30 daha bekliyor. Tanınan analist Ali Martinez, önder altcoin rakibi Solana’nın daha fazlasını yapacağını söylüyor. Analist Justin Bennett ise Ethereum’un kendisinin üst taraflı bir atak yapacağını öngörüyor.

EGLD fiyat iddiası: Altcoin yaklaşık %30 artış hedefliyor!

MultiversX (EGLD) fiyatı, 2022 Haziran’da 68 dolarlık uzun vadeli dayanak bölgesinin altına indi. Token o vakitten beri düşen kama formasyonu içinde süreç görüyor. Bu, birçok durumda kırılmalara yol açan bir yükseliş formasyonudur. Hakikaten, 2023 Eylül başlarında kama takviyesinden üst sıçradıktan sonra (yeşil ok), altcoin fiyatı 30 Ekim’den 5 Kasım’a kadar olan hafta boyunca büyük bir yükseliş mumuyla kamanın üzerine çıktı.

Bunu takiben, fiyat takozun üzerinde konsolide oldu. Böylelikle, daha yüksek bir taban oluşturdu. Bu, bir yükseliş trendi oluşumunun birinci işaretidir. Haftalık RSI çok satım bölgesine sıçradı. Ayrıyeten RSI, yükseliş trendinin devam etme mümkünlüğünü destekleyecek halde üst eğimli. Bu nedenle, altcoin fiyatı 68 dolar düzeyindeki evvelki uzun vadeli dayanak bölgesine gerçek yükselmeye devam edebilir. Bu da mevcut EGLD fiyatından %25,83’lük bir artışa işaret eder.

BTC Piyasası: Analistlere Amaçları Belirledi: Bu 3 Altcoin Vurmak İçin Hazır! 1EGLD haftalık grafik. Kaynak: TradingView

SOL fiyat iddiası: Bir %22 daha mümkün!

Popüler kripto analisti Ali Martinez, yılbaşından bugüne %600’ün üzerinde patlama gösteren Ethereum rakibinin bir öbür yükseliş kırılmasının eşiğinde olduğunu söylüyor. Analist, boğa momentumunu müdafaası halinde Solana’nın mevcut düzeyden yaklaşık %20 artacağını varsayım ediyor. Bu bağlamda Martinez, şu açıklamayı yapıyor:

68,20 doların üzerinde daima bir kapanış, 90 dolara yanlışsız bir yükseliş kırılmasını tetikleyecektir. Fakat 60 dolar dayanağına dikkat edin! Bu düzeydeki rastgele bir zayıflık belirtisi, SOL’u 47 dolara gönderecek bir kar alımını tetikleyebilir.

BTC Piyasası: Analistlere Amaçları Belirledi: Bu 3 Altcoin Vurmak İçin Hazır! 2Kaynak: Ali Martinez

Bu ortada Solana, yazı sırasında günlük bazda %4,6 artışla 75,27 dolardan süreç görüyordu. Altcoin, 2023 açılış fiyatı olan 9,97 dolardan yaklaşık %625 artış kaydetti.

ETH fiyat varsayımı: Önder altcoin için gayede 2.500 dolar var!

Kripto para analisti Justin Bennett, önder altcoin Ethereum’dan (ETH) daha âlâ bir performans bekliyor. Bennett, piyasa pahasına nazaran ikinci en büyük kripto varlığının haftalık grafikte yükselen üçgen formasyonundan çıktıktan sonra daha fazla ralliye hazır göründüğünü söylüyor. Bu doğrultuda analist, “ETH 2.500 dolar istiyor üzere. 2.100 dolar tutması gereken bir takviye.”

BTC Piyasası: Analistlere Amaçları Belirledi: Bu 3 Altcoin Vurmak İçin Hazır! 3Kaynak: Justin Bennett

Analist, Ethereum’un 2.500 dolarlık fiyat maksadına ulaşması halinde bundan sonra ne olacağını da açıklıyor. Bu bahiste Bennett, “2.500 dolardan yeterli bir düzeltme alacağımızı düşünüyorum. Tahminen evvel bir süpürme. Bakalım.” diyor. Bu ortada Ethereum yazı sırasında 2.356 dolardan süreç görüyordu. Önder altcoin, günlük grafiğinde yatay dururken, haftalık grafikte %12’lik bir ilerleme kaydetti.

Makaledeki iddialar analistlere ilişkin olup, katiyen yatırım tavsiyesi değildir. Btcpiyasasi.com olarak, yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap