Analistler: Zenginliğe Giden Yol Bu 3 Altcoin’den Geçiyor!

Analistler: Zenginliğe Giden Yol Bu 3 Altcoin’den Geçiyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Analistler: Zenginliğe Giden Yol Bu 3 Altcoin’den Geçiyor!

Kripto para dünyası değerli ölçüde gelişti ve yeni bir servet oluşturma fırsatları çağı ortaya çıktı. Analistler 2023’te potansiyel servet üreticisi olarak öne çıkmaya hazırlanan üç altcoin tespit etti. Bu doğrultuda, bu tokenlerin nasıl dikkat çektiğini ve yatırım stratejisinde neden çok kıymetli olduklarını açıkladılar.

Bu altcoin cross-chain likiditeyi güçlendiriyor

THORChain (RUNE), kripto alanındaki temel bir zorluğu ele alarak dalgalar yaratıyor. Bu cross-chain likidite. DeFi gelişmeye devam ettikçe, farklı Blockchain ağları ortasında varlıkları basitçe takas etme yeteneği çok değerli hale geliyor. THORChain’in yenilikçi yaklaşımı, meselesiz cross-chain süreçlerini kolaylaştırıyor. Böylelikle, kullanıcılara likiditeye erişmenin tesirli bir yolunu sağlıyor.

BTC Piyasası: Analistler: Zenginliğe Giden Yol Bu 3 Altcoin’den Geçiyor! 1

Altcoin projesinin birlikte çalışabilirlik ve likidite sağlamaya odaklanması, traderlar ve yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Sonuç olarak, THORChain’in 2023 yılında değerli bir büyüme potansiyeline sahip bir token olması mümkün. Aslında, piyasa analistleri yıl sonuna kadar 1,19 dolara yükseleceğini öngörüyorlar. Bu yüzden RUNE üzerinde yükselişlerini sürdürüyorlar.

Toncoin (TON): TON’un belkemiği

Toncoin (TON), 2023’te potansiyel olarak servetinizi katlamak için zorlayıcı bir rakip olarak ortaya çıkıyor. TON ağının bel kemiği olan bu kripto para, çeşitli ağ operasyonlarına güç vererek çok istikametli bir rol oynuyor. Toncoin’in altında yatan teknoloji, çeşitli uygulamalardaki kullanım durumlarıyla birleştiğinde, onu potansiyel büyüme ve benimsenme için uygun bir yere konumlandırıyor.

BTC Piyasası: Analistler: Zenginliğe Giden Yol Bu 3 Altcoin’den Geçiyor! 2

Altcoin projesinin merkezi olmayan bağlantı ve data güvenliğine yaptığı vurgu ile Toncoin’in yenilikçi yaklaşımı, dijital kapalılığın çok değerli olduğu bir çağda güçlü bir yankı uyandırıyor. Bu nedenle analistler, Aralık 2023’e kadar Toncoin kriptosunun 2,83 dolara yükseleceğini varsayım ediyor.

Bu altcoin projesi eşsiz bir emlak pazarı yaratıyor!

Everlodge (ELDG), Blockchain teknolojisini mülk sahipliği ile birleştiriyor. Böylelikle, emlak piyasasında ihtilal yaratıyor. Açıklamak gerekirse, Everlodge, herkesin Blockchain’de düşük bir maliyetle lüks bir villa yahut otele sahip olabileceği eşsiz bir emlak pazarı kuracak. Bu proje, bu üst seviye mülkleri dijitalleştirerek ve NFT’lere dönüştürerek bunu başarıyor. Yalnızca bu da değil, bu NFT’ler daha sonra kesimlere ayrılıyor. Sonuç olarak, yüksek ön maliyetler artık mevcut olmayacak. Ayrıyeten, küçük ölçekli yatırımcıların bile lüks mülkler satın alması mümkün olacak.

Buna ek olarak, Everlodge Rewards Club, token sahipleri için devre mülk konseptine benzeyen fakat çağdaş bir Blockchain dokunuşuyla yenilikçi bir teklif sunuyor. ELDG mahallî token’ına sahip olanlar Everlodge mülklerinde fiyatsız gecelik konaklamalar kazanacak. Daha da ilgi cazibeli olanı, bu konaklamalardan kaçınanların bunları Everlodge rezervasyon sitesinde tekrar satma imkanlarının olması.

BTC Piyasası: Analistler: Zenginliğe Giden Yol Bu 3 Altcoin’den Geçiyor! 3

Ayrıca ELDG sahipleri idarede oy hakkı, stake mükafatları ve çeşitli indirimler elde edecek. Şimdiden milyonlarca altcoin tokeni satıldığı için bu avantajlar cazip görünüyor. Bir token, ön satışının 1. Etabında olduğu için yalnızca 0,012 dolara mal oluyor. Lakin, talep o kadar yüksek ki analistler ön satış sona ermeden evvel 0,035 dolara yükseleceğini kestirim ediyor. Bu da artık satın alanlara %191 yatırım getirisi sağlayacağı manasına geliyor.

Makaledeki görüşler ve varsayımlar analistlere ilişkin olup, katiyen yatırım tavsiyesi değildir. Btcpiyasasi.com olarak yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap