Analistler Uyardı: AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Dikkatli Olun!

Analistler Uyardı: AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Dikkatli Olun!

Paylaş
BTC Piyasası: Analistler Uyardı: AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Dikkatli Olun!

İki kripto para analisti 4 altcoin için görüş beyan ettiler. Bilhassa takipçilerine dikkatli olmaları daveti yapıyorlar. Analistlerin neler dediklerine bakalım.

Altcoin BNB uyarısı

Altcoin Sherpa isimli analist, 195.900 Twitter takipçisine sesleniyor. Buna nazaran BNB’nin uğursuz işaretler verdiğini söylüyor.Altcoin Sherpa’ya nazaran, mevcut takviye düzeyi korunamazsa BNB düşecek. Buna nazaran en son Haziran 2022’de ulaşılan en düşük düzeyleri tekrar ziyaret edecek. Düşüş %20 düzeylerinde olacak.

BTC Piyasası: Analistler Uyardı: AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Dikkatli Olun! 1

Altcoin Sherpa bu noktada 180 dolar ve altının görüleceği fikrinde. Ona nazaran burada çok fazla Dehşet, Belirsizlik ve Kuşku (FUD) var. Kendisinin bu türlü bir durumda burada uzun mühlet kalamayacağını söz ediyor. BNB bu yazının yazıldığı sırada 244 dolardan süreç görüyor.

Altcoin Avalanche için uyarılar

Sırada Avalanche (AVAX) var. Ethereum’un rakibinin orta vadede bedel kazanabileceğini öngören Altcoin Sherpa ikaz yapıyor. Avalanche 200 devirlik üstel hareketli ortalamanın (EMA) altında seyrettiği için dikkatli olunması gerektiğini belirtiyor.

BTC Piyasası: Analistler Uyardı: AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Dikkatli Olun! 2

Altcoin Sherpa bu noktada “AVAX: 200 günlük EMA tam burada. Bu yüzden dikkatli olun. Lakin bunun orta vadede daha da yükseleceğini düşünüyorum.” diyor. Avalanche bu yazının yazıldığı sırada 14,28 dolardan süreç görüyor.

Cosmos uyarısı

Cosmos’a (ATOM) dönen Altcoin Sherpa, piyasa bedeline nazaran 26. en büyük kripto varlığının kısa ve orta vadede sönük beklentilerle karşı karşıya olduğunu söylüyor.

BTC Piyasası: Analistler Uyardı: AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Dikkatli Olun! 3

Altcoin Sherpa “ATOM: Bunun kısa yahut orta vadede sahiden kusursuz bir şey olduğunu görmüyorum. Temeller âlâ. Lakin şu an prestijiyle bunu satın almak için bir neden göremiyorum. ATOM 2021’de kusursuz performans gösterdi. Fakat bir mühlet daha konsolide olmaya devam edeceğini düşünüyorum.” diyor. Cosmos bu yazının yazıldığı sırada 9,52 dolardan süreç görüyor.

Michaël van de Poppe yeni açıklamalar yaptı

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, 660.100 Twitter takipçisine seslendi. Buna nazaran Bitcoin’in (BTC) kripto piyasalarını güçlendirecek bir hareketin eşiğinde olduğunu söylüyor. Poppe’ye nazaran bu hareket 30.500 dolar düzeyleri geçildiğinde başlayacak.

BTC Piyasası: Analistler Uyardı: AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Dikkatli Olun! 4

BTC’ye daha yakından bakan Van de Poppe yükselme olmadan evvel düşüş olacağını söz ediyor. BTC’nin kritik bölgeyi kırmadan evvel bir defa daha düşmeye meyilli olduğunu vurguluyor. BTC bu yazının yazıldığı sırada 29.714 dolar pahasında. Buna nazaran geçen hafta %3 düşüş gösterdi.

BTC Piyasası: Analistler Uyardı: AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Dikkatli Olun! 5

Poppe altcoin Chainlink’e de (LINK) vurgu yapıyor. Ethereum (ETH) tabanlı altcoinin daha da genişlemesini bekliyor. Ayrıyeten altcoin Stellar’a da bakan Poppe XLM için  0,12 dolarlık ticareti kaçırdığını belirtiyor. Analiste nazaran 0.14 dolar bölgesi uygun bir giriş bölgesi. Poppe fırsatı olursa 0,14 dolardan long konumlara bakacağını tabir ediyor. Altcoin XLM bu yazının yazıldığı sırada 0,163 dolardan süreç görüyor. Başka taraftan son 24 saatte %15 artış gösterdi.

BTC Piyasası: Analistler Uyardı: AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Dikkatli Olun! 6

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap