Analistler Toplayacak! Bu 5 Altcoin İçin Yükseliş Bekleniyor!

Analistler Toplayacak! Bu 5 Altcoin İçin Yükseliş Bekleniyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Analistler Toplayacak! Bu 5 Altcoin İçin Yükseliş Bekleniyor!

Beş altcoin için yükseliş beklentisi kelam konusu olunca analistler de devreye girdiler. Bu kripto para ünitelerini toplamaya başladılar bile. Pekala hangisi onlar?

Analist Michaël van de Poppe altcoin LINK’e bakıyor

Analist Michaël van de Poppe’nin radarında merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) var. Poppe altcoin LINK’in Eylül ayından evvel 9,27 dolar düzeyini geri almak üzere olabileceğini söylüyor.

BTC Piyasası: Analistler Toplayacak! Bu 5 Altcoin İçin Yükseliş Bekleniyor! 1

Analiste nazaran Chainlink bir altcoin olarak şimdiye kadar çok âlâ hareketler sergiledi. Analist 9,27 dolar maksadını verse de LINK fiyatı 7,45 dolar düzeylerinde yer alıyor. Poppe ayrıyeten önümüzdeki aylarda dijital varlıklara büyük bir likidite girişi olacağını kestirim ediyor.

Analist Rudy Fares ADA’ya bakıyor

Cardano değerli bir proje olarak dikkat çekmeye devam ediyor. Buna nazaran analist Rudy Fares’in de dikkatini çekiyor. Altcoin ADA, dijital para ünitesi ve paydaşların protokol değişikliklerini oylamaları için bir araç olarak ikili bir maksada hizmet ediyor. Kripto piyasası sağlam bir boğa evresinin işaretlerini sergilemeye başlar başlamaz ADA fiyatı da bundan hisse alacak.

BTC Piyasası: Analistler Toplayacak! Bu 5 Altcoin İçin Yükseliş Bekleniyor! 2

Altcoin ADA 0,30 dolar alanından ve daha yüksek düzeylere çıkmak için güzel bir pozisyona sahip. Platformun gelecek vaat eden teknolojisi var. İlerici yol haritası göz önüne alındığında, ADA’nın 2023 yılında 0,40 dolar, 0,50 dolar ve 0,65 dolar maksatlarına ulaşma ihtimali var. Analist bu nedenle kripto para ünitesinde %100’lük bir potansiyele işaret ediyor.

Analist Flow Horse altcoin UNI’ye bakıyor

The Flow Horse, merkezi olmayan borsa Uniswap’e (UNI) dikkat çekiyor. Buna nazaran üst taraflı bir hareket için hazırlanıyor olabileceğine inanıyor. UNI’nin sinyallerinin potansiyel bir yükseliş trendine işaret ettiğini öne sürüyor.

BTC Piyasası: Analistler Toplayacak! Bu 5 Altcoin İçin Yükseliş Bekleniyor! 3

Diğer taraftan analist UNI’nin mavi çip kategorisinde olduğunu düşünüyor. Altcoin UNI şu anda son 24 saatte %1,54 artışla 6,54 dolardan süreç görüyor.

Analist Jaydee’den XRP vurgusu

Ünlü grafikçi Jaydee, XRP’nin geçmiş grafiklerini inceliyor. Buna nazaran MACD ve ADX/DI çaprazları üzere temel göstergeleri tahlil ediyor. Ayrıyeten varlık için potansiyel bir yükseliş senaryosu öneriyor. Jaydee, MACD çizgisinin aylık vakit diliminde sinyal çizgisinin üzerinde kapandığı ve yükseliş momentumunu doğrulayan ADX/DI göstergesindeki bir çarpı ile desteklenen bir model fark etti.

MACD, bir varlığın eğilimindeki potansiyel değişiklikleri tanımlayan, eğilimi takip eden bir momentum göstergesi. ADX, Ortalama İstikamet Endeksi. DI, Taraf Göstergeleri manasına geliyor. ADX, ister yükseliş trendi ister düşüş trendi olsun, bir trendin gücünü belirler. DI çizgileri ise trendin tarafını belirler. Misal formasyonların geçmişteki teyitleri, XRP için bir yıl içinde 12 kat ile 634 kat ortasında değişen etkileyici fiyat karlarına yol açmıştır. Analiste nazaran bu türlü bir durum altcoin XRP fiyatını 8 dolar ile 500 dolar ortasında bir yere getiriyor.

Trust Wallet Token analistlerin ilgisini çeken kriptolardan

Trust Wallet Token (TWT) kısa müddet evvel uzun vadeli bir takviye sınırından toparlandı. Buna nazaran kısa vadeli bir yükseliş formasyonunun üzerine çıkarak umut verici işaretler gösterdi. Öbür taraftan bu gelişmeler, yakın gelecekte daha fazla fiyat kazanımı potansiyeline işaret ediyor. Haziran 2021’den bu yana TWT’nin fiyatı, en son 12 Haziran 2023’te gerçekleşen sıçramayla birlikte, birden fazla güçlü takviye örneği sağlayan yükselen bir takviye çizgisinin üzerinde istikrarlı bir formda artıyor.

BTC Piyasası: Analistler Toplayacak! Bu 5 Altcoin İçin Yükseliş Bekleniyor! 4

Özellikle, bu çizgiden evvelki sıçramaları değerli üst istikametli hareketler takip etmiştir (mavi oklarla gösterilmiştir). Ayrıyeten, btcpiyasasi.com olarak baktığımızda dayanak çizgisinden sıçradıktan sonra daha yüksek bir düşük düzeyin oluşması, boğaların faal alım ilgisine işaret ediyor. Sonuç olarak, tarih tekerrür ederse TWT fiyatı potansiyel olarak 1,55 dolar civarına gelecek. Bu da mevcut fiyattan %60’ın üzerinde kıymetli bir artış manasına geliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap