Analistler Şubat’ı Bekliyor: Bu 7 Altcoin Güçlü Yükselebilir!

Analistler Şubat’ı Bekliyor: Bu 7 Altcoin Güçlü Yükselebilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Analistler Şubat’ı Bekliyor: Bu 7 Altcoin Güçlü Yükselebilir!

Bitcoin fiyatları, diğer altcoin projelerinin çok derinden etkilendiği kripto alanında büyük değişikliklere neden oluyor. Bir süredir Bitcoin’den ayrılan Ethereum fiyatları da yıldız kriptoyu takip etmeye başlamış gibi görünüyor. Peki, şimdi hangi kripto paraların performansı iyileşebilir? Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Bitcoin ve altcoin fiyatları düşerken analistler bunları bekliyor

Bitcoin hariç küresel kripto para piyasası değeri şimdi 1 trilyon doların altına düştü. Bitcoin piyasa değeri de öyle. Ancak Bitcoin’in hakimiyeti, geçen haftadan beri kademeli olarak büyüyor ve bu, uzmanlara göre artan gücü gösterebilir. Öte yandan, Ethereum’un hakimiyeti biraz azalmasına rağmen, diğer altcoin’lerin hakimiyeti bir dereceye kadar yükseliyor. Hem Bitcoin hem de Altcoin’in hakimiyeti az da olsa yükselirken, BTC daha yüksek bölgelerde konsolide edildikten sonra güçlü bir altcoin sezonunun başlaması beklenebilir. Ancak analistler, güçlü altcoin sezonunun çok yakında, Şubat ayında başlayacağına inanıyor.

BTC Piyasası: Analistler Şubat’ı Bekliyor: Bu 7 Altcoin Güçlü Yükselebilir! 1

Şu anda Altcoin Endeksi, Aralık ayında tükenmeye başlayan azalan üçgenin zirvesine neredeyse ulaşıyor. Endeks, düşük destekle birlikte konsolide oluyor ve uzun süreli sağlıklı bir konsolidasyondan sonra, varlığın, 2022 Şubat ayının ortalarında bir yerde, çok yakında azalan trend çizgisini parçalamak için geri sıçraması bekleniyor. Bu durumun da altcoin’leri yükseltmesi umuluyor. Altcoin sezonu hızlanırsa, büyük yükseliş eğilimini hemen benimseyip ralli yapabilecek altcoin’ler arasında Polygon (MATIC), Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM), Fantom (FTM), Decentraland (MANA), Harmony (ONE), Hedera(HBAR) ve çok daha fazlası gösteriliyor. Ancak, her yatırımcının kendi araştırması doğrultusunda yatırım yapması gerektiğini belirtmekte fayda var.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap