Analistler Ralli Bekledikleri Altcoin’i Duyurdu!

Analistler Ralli Bekledikleri Altcoin’i Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analistler Ralli Bekledikleri Altcoin’i Duyurdu!

Kripto analist Ekta Mourya’ya göre, ağdaki dApp’ler patladıkça Polygon (MATIC) fiyatı yükseliş trendine devam edebilir. Popüler altcoin projesi Polygon (MATIC) fiyatı düşüş trendinden çıkabilir, ağ etkinliği arttıkça daha yükseğe tırmanabilir. Geliştirme ekibi, Ethereum ölçekleme çözümünün blockchain ağını canlı tutmak için bir düzeltme yaptı. Kripto analist, bir Polygon (MATIC) fiyat rallisinin altcoinin kayıplarını geri alabileceğine inandığını ifade ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analistler Ralli Bekledikleri Altcoin’i Duyurdu! 1

Bu altcoin için ralli beklentisi

Analiste göre, Polygon (MATIC) fiyatı, blockchainindeki merkezi olmayan uygulamaların sayısındaki artışla daha da yükselebilir. Ethereum ölçeklendirme çözümü, operasyonlarındaki kesintiyi düzelterek ağındaki daha fazla sayıda merkezi olmayan uygulamaya ve kullanıcıya güç verdi. Ağ etkinliği patladıkça MATIC fiyatı patlayabilir görüşünü ısrarla dile getiriyor analist. Polygon (MATIC) fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %50 daha düşük kalıyor, ancak Ethereum ölçekleme çözümünün kilitli toplam değeri tutarlı bir şekilde arttı. Taraftarlar, Polygon (MATIC)’nun ölçeklendirme çözümleri ve katman-2 ağlarıyla rekabet ettiğini iddia ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analistler Ralli Bekledikleri Altcoin’i Duyurdu! 2

Aktif adreslere göre bu haftanın Poligon ağındaki en hızlı büyüyen dApp’lerinin ulaştığı toplam toplam rakam 326.000. Taraftarlar, Polygon ağındaki merkezi olmayan uygulamaların Web3 ekosisteminin gelişimine katkıda bulunduğuna inanıyor. MATIC ağı, Ethereum ağındaki yüksek işlem ücretleri ve ağ tıkanıklığı zorlukları olmadan dApp’lerden işlem hacminde bir artışa tanık oldu. MATIC tokeninin arkasındaki geliştirme ekibi, yakın zamanda blockchain ağının operasyonlarındaki kesintiyi düzeltti. Düzeltme, MATIC ağının blockchainindeki ağ tıkanıklığını önledi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analistler Ralli Bekledikleri Altcoin’i Duyurdu! 3

MATIC düşüş trendinden çıkabilir

Analistler, MATIC fiyat trendini değerlendirdi ve Ethereum ölçekleme çözümünün tokeninde %36’lık bir artış öngördü. Polygon ağı, MATIC’in düşüş trendinden çıkabileceğine inanıyor. FXStreet analistleri, MATIC fiyat trendinin, düşen kama modelinden önce, her zaman yükselen veya yükselen bir kama oluşturduğuna dikkat çekiyor. Bu nedenle, altcoin bir çıkış için hazırlanıyor ve analistler MATIC’in likidite topladığını ve yüksek bir dönüş için hazırlandığını savunuyorlar. MATIC fiyatı, düşüşe geçmeden önce mevcut yükseliş trendinde 2,69 doları geçebilir. Kriptokoin.com‘un görüşlerine yer verdiği FXStreet analistleri, MATIC fiyatının devam eden döngüdeki yükseliş için hazır olduğunu tahmin ediyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap