Analistler, PEPE ve Bu 5 Altcoin’de Yükselişe Geçti!

Analistler, PEPE ve Bu 5 Altcoin’de Yükselişe Geçti!

Paylaş
BTC Piyasası: Analistler, PEPE ve Bu 5 Altcoin’de Yükselişe Geçti!

Analistlerin PEPE ve 5 altcoin için yaptıkları değerlendirmelere bakacağız. Analistler bir yükseliş beklentisi içerisindeler. Detaylara bakalım.

PEPE ve altcoinler için yükseliş beklentisi

Miles Deutscher, yakın vakitte yaptığı bir tahlilde kıymetli açıklamalar yaptı. Buna nazaran altcoin DOGE, SHIB, PEPE ve FLOKI’de yükselişte olduğunu açıkladı. Deutscher’e nazaran, PEPE önümüzdeki birkaç ay içinde en düzgün performans gösteren meme coin olabilir. Analist, SHIB’in bir ekosistem haline gelme eforunun yatırımcılara dört gözle bekleyecekleri çok şey verebileceğini öngördü.

BTC Piyasası: Analistler, PEPE ve Bu 5 Altcoin’de Yükselişe Geçti! 1

Analist Miles Deutscher, son 24 saat içinde yüklenen bir YouTube görüntüsünde tüyolar paylaştı. Buna nazaran hangi meme coinlerde yükselişte olduğunu paylaştı. Tahlilde, altcoin Shiba Inu (SHIB), FLOKI, Pepe (PEPE) ve Dogecoin (DOGE) üzerinde yükselişte olduğunu açıkladı. Ayrıyeten, önümüzdeki birkaç ay içinde potansiyel karlarına nazaran meme coinleri sıraladı.

Altcoin PEPE’nin takip edilmesi gerekiyor

Deutscher tahlilinde, altcoin PEPE’yi izlenmesi gereken meme coin olarak sıralıyor. Ayrıyeten, DOGE listede 2 numaralı konumda yer aldı. Son olarak FLOKI ve SHIB 3. sırada yer aldı. Deutscher’in PEPE’de bu kadar yükselişe geçmesinin nedeni, proje takımının piyasaya giriş zamanlamasını kusursuz yaptığına inanması. Buna ek olarak analist, meme coin’in güçlü bir topluluğa sahip olduğunu belirtti.

BTC Piyasası: Analistler, PEPE ve Bu 5 Altcoin’de Yükselişe Geçti! 2

Deutscher’e nazaran, altcoin PEPE ansızın ortaya çıkıp fiyatının kıymetli ölçüde yükseldiğini gördü. Lakin, projenin potansiyeline dair değerli bir işaret var. O da kripto para ünitesinin fiyatı düştüğünde sahiplerinin nasıl reaksiyon verdiğidir. Analist, PEPE’nin birinci büyük rallisinin akabinde yaşanan büyük satışlar olduğuna dikkat çekiyor. Lakin hala 100 bin sahibi olduğunu vurguladı.

Altcoin DOGE ve FLOKI

Bu ortada Deutscher, piyasa kıymetine nazaran en büyük meme coin olan DOGE’un çok fazla satış baskısının üstesinden gelmesi gerektiğini belirtti. Bunun nedeni, mevcut sahiplerinin birçoklarının meme coin’i fiyatı değerli ölçüde daha yüksek süreç görürken satın almış olmasıdır. Sonuç olarak, altcoin DOGE tarafından yapılan rastgele bir artış, bu yatırımcılar tarafından gerçekleşen kayıpları en aza indirmek için bir fırsat olarak görülebilir.

BTC Piyasası: Analistler, PEPE ve Bu 5 Altcoin’de Yükselişe Geçti! 3

FLOKI’ye gelince, meme coin güçlü pazarlama kampanyası ve topluluğu nedeniyle evvelki boğa koşusunda düzgün performans gösterdi. Deutscher kripto para ünitesinde yükseliş bekliyor. Lakin, evvelki boğa döngüsünde gösterdiği etkileyici performansı tekrarlayacağına inanmıyor. Bununla birlikte, Elon Musk’ın köpeği ismini meme coin’den almıştır. Bu nedenle analist, Musk toplumsal medyada kendisi ve köpeğinin fotoğrafını her paylaştığında FLOKI’nin fiyatının yükseleceğini öngördü.

Altcoin SHIB için beklenti

Öte yandan altcoin SHIB yatırımcılarının, projenin kendi ekosistemini inşa ederek bir meme coin’den daha fazlası olmayı amaçladığı gerçeği göz önüne alındığında, dört gözle bekleyecekleri çok şey var. SHIB takımı bir metaverse ve Layer-2 blockchain inşa ederek projeye daha fazla yarar sağlıyorlar. Lakin  Deutscher bunun en düzgün performans gösteren meme coin olacağını iddia etmiyor. Analist, bunun gerisindeki tek motivasyonun SHIB’nin piyasa bedeli açısından çok yüksek bir sırada yer alması olduğunu da kelamlarına ekledi.

APTOS fiyatı için beklentiler

Aktif altcoin APT adreslerinin sayısı dün 182.000’e ulaştı. Zincir bilgileri, yalnızca son 48 saat içinde 94.000 yeni hesabın oluşturulduğunu gösteriyor. APT’nin günlük grafiğindeki teknik bir model, ufukta bir fiyat kırılmasının olabileceğini gösterdi. Yeni APT sahiplerindeki bu artış, Hindistan’da tanınan bir toplumsal medya uygulaması olan Chingari’nin entegrasyonuyla kontaklı olabilir.

BTC Piyasası: Analistler, PEPE ve Bu 5 Altcoin’de Yükselişe Geçti! 4

Bu ortada CoinMarketCap, altcoin’in fiyatının son 24 saat içinde %0,74 arttığını gösteriyor. Sonuç olarak, APT yazıyı yazarken 7,68 dolardan el değiştiriyordu. Kripto para ünitesi ayrıyeten piyasa başkanları Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) karşısında bedel kazandı. Buna nazaran sırasıyla %0,48 ve %1,67 oranında güçlendi. Bu, 1 APT’nin 0,0002567 BTC ve 0,004097 ETH kıymetinde olduğu manasına geliyor.

BTC Piyasası: Analistler, PEPE ve Bu 5 Altcoin’de Yükselişe Geçti! 5

ADA için yükseliş ihtimali

Altcoin ADA fiyatı son 24 saatte %0,67 düşerek 0,313 dolardan süreç gördü. ADA’nın 4 saatlik ve günlük grafiklerinde boğa formasyonları oluştu. Grafik formasyonlarının doğrulanması halinde, ADA’nın fiyatı önümüzdeki birkaç hafta içinde 0,3663 dolara yükselebilir.

BTC Piyasası: Analistler, PEPE ve Bu 5 Altcoin’de Yükselişe Geçti! 6

Tesla’nın CEO’su Elon Musk, geçtiğimiz günlerde HEX ile ilgili beklenmedik bir açıklama yaptı. Her şey, bir Twitter kullanıcısının yapay zekanın insanları her bir elinde sekiz parmakla tasvir ettiği teklifine cevap vermesiyle başladı. Zira yapay zekanın bilgiyi sürece biçimine benzeri biçimde insanların onaltılık hesaplamalar yapmasını öngörüyordu.

Yanıt dikkat çekti

Musk, tipik sevinçli ve meme-sever tutumuyla, “Hex’e karşı bir düşkünlüğüm var” diye karşılık verdi. Bu tweet anında kripto para topluluğunun dikkatini çekti. Kimileri Musk’ın dolaylı olarak Ethereum ağında yayınlanan ve Richard Heart tarafından oluşturulan bir ERC20 tokeni olan HEX’e atıfta bulunduğunu varsayım etti.

BTC Piyasası: Analistler, PEPE ve Bu 5 Altcoin’de Yükselişe Geçti! 7

Tweet, Musk’ın HEX’e olan düşkünlüğünü söz etmesinin arkasındaki nedeni merak eden beşerlerle birlikte esprili yansılar ve memler yarattı. Buna ek olarak, kimileri Musk’ı tokeni dolaylı olarak kabul ettiği için övdü.

Hoskinson sahnede

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson da Twitter’da eğlenceli bir reaksiyonla katıldı. “Sen seçilmiş kişiydin” diye bağıran bir adamın GIF imajını paylaştı. Buna nazaran hayal kırıklığının eğlenceli bir hissini ima etti. Kripto topluluğunun geri kalanı üzere Hoskinson da durum değerlendirmesi yapıyor. HEX’in yaratıcısı Richard Heart ile ortalarında süregelen düşmanlıkları göz önünde bulunduruyor. Buna nazaran Musk’ın “Hex “ten bahsetmesini ilgi cazip buldu.

BTC Piyasası: Analistler, PEPE ve Bu 5 Altcoin’de Yükselişe Geçti! 8

Bir evvelki yılın Aralık ayında btcpiyasasi.com olarak belirttiğimiz üzere Hoskinson, HEX’in yaratıcısının kendisi ve Cardano hakkında tekraren aşağılayıcı kelamlar sarf ettiğini münasebet göstererek HEX’in mucidiyle görüşmenin anlamsız olacağını söz etmişti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap