Analistler, DOGE ve XRP’de Boğa Bekliyor! İşte Nasıl Olacağı…

Analistler, DOGE ve XRP’de Boğa Bekliyor! İşte Nasıl Olacağı…

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analistler, DOGE ve XRP’de Boğa Bekliyor! İşte Nasıl Olacağı…

Twitter’dan (X) Altcoin Sherpa ve Captain Faibik, DOGE ve XRP fiyatlarının kısa vadede ek kazanımlar göreceğini varsayım etti. Her iki coin’de yatırımcıların dikkatini çekecek özel haberlere hazırlanıyor.

DOGE fiyatı Elon Musk tesiriyle yeni bir ralliye hazırlanıyor

Dogecoin (DOGE), Elon Musk’ın yeni harika uygulaması X’e entegre olacağı beklentisiyle haftanın çıkarlarına öncülük etti. Altcoin Sherpa lakaplı kripto analisti, mevcut indikatörlere dayalı olarak DOGE’nin mevcut düzeyi 0,077 dolardan yaklaşık %20 daha yükseleceğini kestirim ediyor.

Sherpa, DOGE’nin “genel olarak epeyce güçlü görünen” birkaç altcoin’den biri olduğunu belirtiyor. Ayrıyeten, kısa vadeli birinci gayesinin 0,90 dolar bölgesinde olduğunu söylüyor. Bu düzey, DOGE grafiğinde 2022’e uzanan bir lokal tepeyi temsil ediyor.

Analist, muhtemel bir satın alma fırsatı için DOGE grafiğini yakından takip ettiğini belirtti. Bir sonraki kıymetli destek/direnç düzeyi olarak 200 günlük EMA’ya 0,075 dolara işaret ediyor.

Bu haftanın başlarında DOGE fiyatı, Elon Musk’ın Twitter’ı “X” olarak yine markalaşmasının akabinde %10’un üzerinde fırladı. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, birtakım uzmanlar potansiyel bir entegrasyon istikametinde beyan verdi. Dogecoin şu anda haftalık ölçekte piyasa genelinden bağımsız %8 yeşilde kaldığı 0.078 dolardan süreç görüyor.

Captain Faibik, XRP için yavuz fiyat kestirimlerini yayınladı

Boğa bekleyen bir başka analist Captain Faibik, XRP fiyatının 25-30 dolar bölgesine tırmanacağını kestirim etti. Teknik tahlilleri, XRP fiyatının 26,57 dolara ulaşabileceğini öngören bir yükseliş görünümü çiziyor.

Yeni de, kripto topluluğunun kimi üyeleri Faibik’in iddialarına kuşkulu yaklaştı. Bu türlü bir dalgalanmanın piyasa pahasını trilyon dolarlık bölgeye iteceğine işaret ettiler. Başka analistlerin de işaret ettiği bir maksat fiyat olan uygun bir fiyat aralığı olarak 5 ila 8 dolar ortasında daha ölçülü bir görünüm önerdiler.

Captain Faibik’in iddiaları, 13 Temmuz’un kısmi Ripple zaferine dayanıyor. Bu galibiyetin akabinde, CCData’nın en son raporuna nazaran, XRP’ye odaklanan eserler girişlerde %33. 2’lik bir artış gördü. Kurumsalların idaresi altındaki XRP 65,7 milyon dolara ulaştı. XRP fiyatı için bir başka yükseliş katalizörü, Japonya’da imzalığı yeni paydaşlıklar.

SBI VC Trade, Ripple ile anlaştı

Yakın tarihli bir web seminerinde, Japonya’nın finans devi SBI Group’un kripto para borsası kolu olan SBI VC Trade, Ripple’ın Japonya’daki İsteğe Bağlı Likidite (ODL) eseri için planlarını açıkladı. Şirket, hudut ötesi ödemeler için XRP kullanmayı planlıyor. Bu gelişme, Japonya’daki havaleler için XRP, XRPL ve ODL’den yararlanmak üzere birlikte çalışan Ripple ile SBI Group ortasındaki bağlantıyı daha da güçlendiriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap