Analistler: Bu 5 Altcoin Sıradaki Koşunun Coinleri!

Analistler: Bu 5 Altcoin Sıradaki Koşunun Coinleri!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analistler: Bu 5 Altcoin Sıradaki Koşunun Coinleri!

Bitcoin (BTC) piyasa hakimiyetini kaybederken, birden fazla analiste nazaran alıcılar artık altcoin piyasasındaki fırsatlara yöneliyor. ADA ve SHIB, sıradaki boğa için yeşil sinyaller veren esas isimler ortasında yer alıyor.

Analistler, bu 5 altcoin için sıradaki boğanın güçlü olacağını söylüyor

Cardano (ADA)

Analist Gambardello, şimdiki tahlillerinde ADA fiyatının sıradaki boğa döngüsünde 7,80 dolara tırmanacağını iddia etti. Gambardello, bankalar ve finansal sistemler başarısız epey, paranın kripto piyasasına kaydığını tez ediyor. Bu nedenle, gerçek kripto boğa piyasasının yaklaşık bir yıl içinde başlayacağına inanıyor.

Cardano fiyatının Gambardello’nun 7.80 dolar gayesine ulaşması için mevcut fiyatından neredeyse %2.400 artması gerekiyor. Bu beklenti, projenin sağladığı son iştiraklerle takviye buluyor.

Cardano’nun gerisindeki şirket olan Output Küresel (IOG), yeni bir raporda Cardano’nun uzun vadeli görünümü vurguladı. Bu hafta, Plutus yorumlayıcısına güncellemeler getiren node v.8.1.2’nin lansmanı gerçekleşti. Ayrıyeten, Mithril protokolünün mainnet beta sürümü de piyasaya sürüldü. Tüm bunlar Cardano ağı için kıymetli bir adım oldu.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu’nun listede yer almasının nedeni, son zamanlardaki olağandışı balina faaliyetleri. Ayrıyeten, token burn izleyicisi Shibburn, son 48 saat içinde 44.805.449 SHIB’nin yakıldığını bildirdi.

Shibburn web sitesindeki listeye nazaran 12 süreç, toplam 9.438.008 Shiba Inu’yu meyyit cüzdana taşıdı. Etherscan tarafından sağlanan sürecin ayrıntıları, bunların ortasından bir cüzdanın yaklaşık iki yıl ortadan sonra faal hale geldiğini gösteriyor. Cüzdan, 2 yıllık uykudan sonra tüm bakiyesini meyyit cüzdana aktardı. Bu da SHIB fiyatını destekleyen değerli bir balina hareketiydi.

SHIB ayrıyeten Elon Musk’tan da dolaylı bir dayanak aldı. 25 Temmuz’da Musk, yeni X-App hakkında konuşurken beklenmedik bir formda “Shiba Inu”dan bahsetti. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, SHIB fiyatı o gün kabaca %3 arttı.

Olumlu haber, yükseliş ivmesini hafta sonuna kadar taşıması. SHIB şu anda son 24 saate nazaran %3’ün üzerinde artış gösteriyor. Ağustos ayında gerçekleşmesi beklenen Shibarium lansmanı öncesinde Shibarium Bridge beta sürümünün yayınlanmasının akabinde tepe yaptı.

Frax Share (FXS)

FXS fiyatı şu anda uzun vadeli bir yükseliş modeli içinde süreç görüyor. Teknik açıdan, 9 Şubat’ta en yüksek düzeyine ulaştığından beri azalan bir paralel kanalda süreç görüyordu. Fiyatın kanaldan çıktığı birkaç örnek olmasına karşın, uzun fitiller oluşturdu ve süratle kanalın içine döndü (kırmızı elipsler).

3 Temmuz’da kanalın orta çizgisinin üzerine çıktıktan sonra, daha yüksek bir taban oluşturdu ve şu anda kanalın direncine yaklaşıyor. Bu hareket, boğaların faal olarak daha düşük düzeylerde alım yaptığını gösteren bir yükseliş sinyalidir. Model başarılı olursa, boğaların birinci amacı 17 Nisan’da oluşturulan yatay direnç alanına denk gelen 10,6 dolara olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analistler: Bu 5 Altcoin Sıradaki Koşunun Coinleri! 1

Kısa vadede, ralli görünümünü muhafazası için 6,2 dolar takviye alanını müdafaası gerekiyor. FXS fiyatı bir sonraki direnç düzeyi olan 6.9 dolara yükselmeden evvel 6.2 doları tekrar ziyaret edebilir. Uzun vadeli teknik indikatörler, FXS fiyatının alçalan paralel kanalın üzerine çıkarak daha da yükseleceği fikrini destekliyor. Lakin bu gerçekleşmeden evvel kısa vadeli bir düzeltme gerçekleşebilir.

Casper (CSPR)

CBC spesifikasyonunu temel alan bir PoS Blockchain olan Casper, INX ile işbirliği duyurduktan sonra %15in üzerinde paha kazandı. Geçen hafta, on-chain hacminde de kıymetli bir artış kaydetti. Bu dalgalanma yatırımcıların ilgisini çekmesinde tesirli oldu. Bilhassa haftalık vakit diliminde istikrarlı bir büyüme göstererek %14,58 üzere etkileyici bir paha kazandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analistler: Bu 5 Altcoin Sıradaki Koşunun Coinleri! 2

Casper’ın rallisine katkıda bulunan bir faktör, ABD tarafından düzenlenen bir komisyoncu-satıcı olan INX ile olan stratejik iştirakine atfedilebilir. Casper’ın öz sermayesi, bu işbirliği yoluyla tokenize edildi ve listelendi. Bu da yatırımcı itimadını artırdı ve kripto para ünitesinin üst taraflı gidişatını daha da destekledi. Bu stratejik atılım, Casper’ın yeni piyasaşara girmesini ve erişimini daha geniş bir kitleye genişletmesini sağlıyor.

Teknik tahlil açısından Casper umut verici sinyaller veriyor. Günlük grafik, potansiyel bir trendin aksine döndüğünü gösteren, yükselen bir düşen kama modelinin oluşumunu ortaya koyuyor.
CSPR ayrıyeten 25 günlük üstel hareketli ortalamayı da aştı. Şu anda 50 günlük MA’yı test ediyor. Yükseliş eğilimi devam ederse, analizlilere nazaran sıradaki direnç noktası 0,40 dolar dolarda olacak. CSPR şu anda 0,03897840 dolardan süreç görüyor.

Terra Classic (LUNC)

Teknik analisti Javon Marks, LUNC fiyatının %300’ün üzerinde ralliye hazırlandığını söylüyor. Varsayımları, LUNC’nin geçen haftaki düşük performansına karşın geldi.

Analist, LUNC için fiyat artışının kritik dirençlerin aşınmasıyla geleceğini söylüyor. Teknik grafikte %387’nin üzerinde şaşırtan bir fiyat rallisi çizdi. Analiste nazaran, “Fiyat patlaması devam ediyor. Yüzde 387’nin üzerinde bir harekete hala yolda olabilir.”

Marks, varsayımlarında epeyce iddialıydı. En düşük fiyat rallisinin  %369 civarında olacağını öne sürüyor. LUNC fiyatı günlük ve haftalık vakit dilimlerinde düşüş gösterdiği 0,00008195 bölgesinde süreç görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap