Analistler Belirledi: SHIB Değil, Bu 8 Altcoin’den Satın Alın!

Analistler Belirledi: SHIB Değil, Bu 8 Altcoin’den Satın Alın!

Paylaş
BTC Piyasası: Analistler Belirledi: SHIB Değil, Bu 8 Altcoin’den Satın Alın!

Birkaç analist, son vakitlerde dikkatlerini çeken altcoin projelerini sıraladı. Bu sırada, satın almaktan kaçınılması gereken altcoinler de belirlendi. Bir analiste nazaran, şu anda SHIB ve DOGE satın almak pek mantıklı değil. İşte detaylar…

Altcoin Sherpa: SHIB almayın

Kripto para analisti Altcoin Sherpa, piyasalar güvenlik açığı belirtileri göstermeye devam ederken Shiba Inu ve Dogecoin hakkında bir ihtar yayınladı. Analist, Cumartesi günü YouTube kanalında yaptığı açıklamada, Dogecoin’in acil takviye düzeyinden vazgeçmesi halinde, değerli bir düzeltici aşağı taraflı hareketin ortaya çıkabileceğini söyledi. “DOGE bu son kilit düzeye 0,057 dolardan geri döndü. Burası değişik bir bölge, lakin tekrar de bunun kesinlikle bir alım olduğunu düşünmüyorum. Burada oturup satın alabilirsiniz, lakin bunun yalnızca etrafta dolaşmasını bekleyin. Bu düzey düşerse, 0,045 dolar civarındaki bir sonraki düzeye gidecektir” dedi. “Şahsen Dogecoin’i şu an itibariyle farklı bir alım olarak görmüyorum, lakin bekleyip göreceğiz,” diye ekledi.

BTC Piyasası: Analistler Belirledi: SHIB Değil, Bu 8 Altcoin’den Satın Alın! 1

SHIB hakkında konuşan Altcoin Sherpa, kripto para ünitesinin makro olarak daha düşük tepeler ve daha düşük tabanlar belirlediği için düşüş eğiliminde kaldığını söyledi. Analist, “SHIB hoş bir yükseliş yaşadı, lakin süratle geri çekildi. 200 günlük üstel hareketli ortalama – Dogecoin’e emsal formda – bir tıp kırıldı. Artık bu düşük düzeylerden kimilerine 0,00000742 dolardan tekrar yaklaşıyor üzere duruyor” dedi. Şu anda DOGE, son yedi günde neredeyse yüzde iki düşüşle 0,0631 dolardan süreç görüyordu. SHIB ise son yedi günde yüzde 4 düşüşle 0,000008131 dolardan süreç görüyordu.

Ben Armstrong: XRP, DOGE ve LINK birikimi yapılmalı

Bir öbür analist olan Ben Armstrong, Bitcoin’in büyük bir düşüş yaşayarak altcoinlerin kan kaybetmesine neden olduğu varsayımsal bir senaryoyu tartıştı. Bu türlü bir durumda daha fazla biriktirme konusunda kendinden emin hissedeceği üç altcoin belirledi. Armstrong, XRP’nin birikim için zahmetsiz bir seçim olduğundan bahsederek başlıyor. Daha evvel XRP‘nin fiyatının 2-3 katına çıkacağını ve akabinde geri geleceğini varsayım etmişti. Fiyat 2 katına çıksa da, çıkarlarının yarısını kaybetti ve şu anda 50 sent civarında. Davanın tesirinin çoğunlukla sona erdiğine ve XRP’nin bir sonraki boğa döngüsünde inanılmaz güzel performans göstereceğine inanmakta. XRP’nin 30 sent aralığına geri dönmesi halinde, bunun daha fazla birikim yapmak için eksiksiz bir fırsat olacağını öne sürüyor.

BTC Piyasası: Analistler Belirledi: SHIB Değil, Bu 8 Altcoin’den Satın Alın! 2

Armstrong’un önerdiği ikinci coin ise Chainlink. Chainlink’i Blockchain ile gerçek dünya ortasında bir bağlayıcı olarak tanımlıyor. Armstrong, Chainlink’in portföyünde düşüşe geçtiğini kabul ediyor lakin asla vazgeçmediği bir coin olduğunu vurguluyor. Chainlink’in kendi alanında tek başına dorukta olduğuna ve izlenmesi gereken bir coin olduğuna inanmakta. Armstrong son olarak Dogecoin hakkında konuşuyor. Elon Musk’ın Dogecoin’i daha evvel Twitter olarak bilinen “her şey uygulaması” olarak isimlendirilen şeye entegre etmeyi planladığına inandığını belirtiyor. Dogecoin’in bu uygulama içindeki ödeme sistemine dahil edileceğini ve birikim için güzel bir seçim olacağını düşünmekte.

Analist, 5 altcoin için “şimdi alın” dedi

Son olarak Crypto Archie gündeme geldi. Analist, mevcut boğa koşusu için satın almak ve biriktirmek için en yeterli beş küçük altcoin’i sunmakta.  İlk sırada, analistin 760 milyon dolarlık bir piyasa kıymetine sahip olduğunu belirttiği Kaspa (KAS) yer aldı. Ona nazaran, Casper grafikte kıymetli bir düzeyde ve bu da birikim için uygun bir vakit. Bunu, eşsiz blok DAG teknolojisini kullanan büsbütün açık kaynaklı, merkezi olmayan bir proje olarak tanımlıyor. Hatta Mevcut düzeylerinden 20 ila 50 kat ortasında bir fiyat gayesi belirliyor. Analist devamında, Quick Intel (QUICKI) hakkında konuşuyor. Düşük piyasa kıymeti ve sunması beklenen yeni özellikler nedeniyle 100x’lik bir proje olarak görüyor.

BTC Piyasası: Analistler Belirledi: SHIB Değil, Bu 8 Altcoin’den Satın Alın! 3

Ardından, Hedera Hashgraph (HBAR) için merkezi olmayan bir borsa olan SaucerSwap’i (SAUCE) tartışıyor. Şayet HBAR uygun performans gösterirse, SAUCE’un 30 ila 50 kat çıkar elde edebileceğini düşünüyor. Sunucu daha sonra kontroller ve güvenlik özellikleri de sunan bir sigorta kripto para ünitesi olan CheckDOT’u (CDT) tanıtıyor.  Son olarak, şu anda 25 milyon dolarlık bir piyasa bedeline sahip olan HELLO (HELLO) hakkında konuşuyor. Proje, NFT‘ler ve oyun üzere çeşitli kesimlerde yer almaktadır. Yazıyı sonlandırırken, bunların sadece analist yorumları olduğunu belirtmekte yarar var. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere, her yatırımcı kendi araştırmaları sonucu yatırım yapmalı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap