Analistler Amaçları Verdi: Bu 3 Altcoin Patlamaya Hazırlanıyor!

Analistler Amaçları Verdi: Bu 3 Altcoin Patlamaya Hazırlanıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analistler Amaçları Verdi: Bu 3 Altcoin Patlamaya Hazırlanıyor!

Kripto analisti David’e nazaran, STG yakında yüzde 100 patlama potansiyeli var. Tanınan analist Michael van de Poppe ise XCAD’dan patlayıcı bir atak bekliyor. Kaleo takma isimli analist ise STX için kritik seviyeyi işaretliyor ve bundan sonra altcoin fiyatının uaçacağını öngörüyor.

STG fiyat iddiası: Altcoin %100’den fazla artabilir!

Stargate Finance (STG) fiyatı aylık vakit diliminde bir yükseliş formasyonu oluşturdu. Ayrıyeten, evvelki kıymetli direnci takviye olarak muvaffakiyetle teyit etti. Yakın gelecekte yükselmeye devam etmesi mümkün. Aylık grafik, STG fiyatının Mayıs 2022’den bu yana 0,38 ila 1,2 dolar aralığında süreç gördüğünü gösteriyor. Fiyat, bu aralığın dayanak ve direncini birkaç sefer test ederek aralığın geçerliliğini doğruladı.

Ekim ayında, aralığın takviye düzeyinde bir doji yıldız mumu oluşturdu. Daha sonra, altcoin fiyatı Kasım ayında bir sabah yıldızı formasyonu oluşturdu (yeşil daire). Bu, tipik olarak bir düşüş trendinin sonunda ortaya çıkan bir yükseliş formasyonudur. Aylık vakit diliminde oluştuğunda daha kıymetlidir. Şayet öyleyse, STG fiyatı aralığın doruğuna gerçek 1,2 dolardan yeni bir yükseliş trendi başlatmış olabilir. Bu sayı, mevcut fiyattan %104,58’lik bir artışa karşılık geliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analistler Amaçları Verdi: Bu 3 Altcoin Patlamaya Hazırlanıyor! 1STG aylık grafik. Kaynak: TradingView

En mümkün senaryo, STG fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. En yakın gaye 0,71 dolar. Ayrıyeten altcoin fiyatının 1,2 dolara ulaşma potansiyeli var. Bu yükseliş görünümü, fiyatın 0,52 dolarlık dayanak bölgesinin altına düşmesi durumunda geçersiz olur.

XCAD fiyat iddiası: 3,00 dolara hakikat yükselişe hazırlanıyor

Popüler analist Michael van de Poppe, XCAD Network (XCAD) fiyatının, altcoin piyasası dağılmaya ve trendini değiştirmeye başladığında yakında yükselmeye başlayabileceğini söylüyor. Öncelikle analist, XCAD’nin güçlü 1.50 dolar direncini aşmasının kıymetini vurguluyor. XCAD bu seviyeyi aşarsa, Van de Poppe altcoin’in muhtemelen 2.05 doları hedefleyeceğini kestirim ediyor. Çok yükseliş durumunda ise XCAD’ın 2,75 – 3,00 dolar ortasına bile yükselme potansiyeli olduğunu belirtiyor.

XCAD’nin 24 saatlik performansı göz önüne alındığında, Van de Poppe’nin altcoin için öngörüsünün bir ölçü hak ettiği görülüyor. Son bilgilere nazaran XCAD, geçtiğimiz gün boyunca fiyatının yaklaşık %2 oranında arttığını gördü.

STX fiyat kestirimi: Altcoin bu seviyeyi kırarsa uçar!

Kaleo takma isimli kripto para analisti, Stacks (STX) fiyatının yakında “uçabileceğine” inandığını söylüyor. Lakin analist, STX’in fiyatının yükselmeye başlamak için 0,80 dolar düzeyini aşması gerektiğine işaret ediyor. Kaleo, 0,80 doları geçtikten sonra altcoin fiyatında hala hafif düşüşler olabileceği konusunda uyarıyor. Fakat, altcoin fiyatı yükselmeden evvel bu düşüşleri satın alma fırsatı olarak görüyor.

Bu arda, basın vaktinde STX 0,7677 dolardan süreç görüyordu. Bu da kritik 0,80 dolar düzeyini aşması için biraz irtifa kazanması gerektiği manasına geliyor. Bununla birlikte token, gün içinde bu seviyeyi kısa müddetli olarak aştı ve 0,81 doları gördü. Münasebetiyle STX, analistin satın alma bölgesi olarak gördüğü bölgede süreç görüyor.

Makaledeki görüşler ve varsayımlar analistlere ilişkin olup, muhakkak yatırım tavsiyesi değildir. Btcpiyasasi.com olarak yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap