Analist, XRP fiyat iddiasıyla şaşırttı!

Analist, XRP fiyat iddiasıyla şaşırttı!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist, XRP fiyat iddiasıyla şaşırttı!

X platformunda paylaşım yapan analist Dark Defender, Ripple (XRP) fiyatının 333 dolara yükseleceğini belirtti.

Ripple ve SEC ortasındaki davada Ripple’ın güçlü pozisyona gelmesi, XRP fiyatını neredeyse 1 dolara ulaştırıyordu. Tüm kripto ekosistemi, Ripple’ın davadan zaferle ayrılmasını bekliyor. Bu durum, altcoin’ler için yükseliş dalgası yaratabilir. Lakin dava şimdi sonuçlanmaya yakın değil.

Ripple’ın gidişatına değinen analist Dark Defender, 1 dolar iddiasını bildiğini ve şimdiki iddiasının 333 dolar olduğunu söyledi.

Ripple (XRP) için uçuk tahmin!

Kripto analisti Dark Defender, XRP için uçuk bir kestirimde bulundu. Analist, tanınan kripto para ünitesinin 333 dolara ulaşacağını aktardı. Bu kestirim her ne kadar ilgi görse de gerçeklikten uzak görünüyor. XRP, aktüel olarak 51 milyar dolarlık bir piyasa bedeline sahip. Şayet 333 dolar olursa 33 trilyon dolarlık piyasa bedeline ulaşacak. Hatırlatmak gerekirse, Bitcoin’in piyasa bedeli de 500 milyar dolar civarında.

Gerçeklikten uzak bir varsayım olarak görülse de bu varsayım XRP topluluğunu heyecanlandırdı. Akıllara, Simpsons dizisinden uyarlanan meşhur XRP fiyatı geldi.

Dark Defender’ın iddiası, XRP tarafında yüzde 63.975’lik bir yükselişe denk geliyor. Geçmiş datalara atıfta bulunan analist, büyük bir dalganın XRP’yi doruğa taşıyacağına inanıyor.

Analist, daha evvel, XRP için nisan ayında 1 dolarlık fiyat kestiriminde bulunmuştu. Davanın seyrinin tesiriyle XRP, 0,9380 dolar düzeyine ulaştı. Dark Defender, sonraki kestirim olarak XRP’nin 1 dolara ulaşacağını söylese de XRP büyük bir satış baskısıyla geri çekildi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap