Analist Uyardı: Haftaya Bu 3 Altcoin’den Uzak Durun!

Analist Uyardı: Haftaya Bu 3 Altcoin’den Uzak Durun!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist Uyardı: Haftaya Bu 3 Altcoin’den Uzak Durun!

Finbold analistlerinden Ana Nicenko, 24 Temmuz haftasında uzak durulması gereken 3 altcoin paylaştı. Kelam konusu kriptolar, istikrarsız fiyat hareketleri, yetersiz haber akışı ve makus derecelendirme notlarından muzdarip.

’24 Temmuz haftasında bu 3 altcoin projesinden uzak durun’

İlk sırada, Bitcoin üzerinde çalışan ve metin ve fotoğraflar üzere bilgileri NFT olarak sunan Ordinals (ORDI) yer alıyor.

Aslında revaçta olan Ordinals’in listede yer alamsının nedeni istikrarsız fiyat hareketleri. ORDI fiyatı şu anda geçen haftaya nazaran %7,5 eridiği 6,70 dolar bölgesinde süreç görüyor. Temmuz ayı boyunca %10’un üzerinde bedel kaybetti. Karşılaştırmak gerekirse, The Graph (GRT) üzere gözden uzak olan bir altcoin bile birebir süreçte çift haneli kazanım elde etti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist Uyardı: Haftaya Bu 3 Altcoin’den Uzak Durun! 1

GMX (GMX)

GMX ise RedStone ile iştirak üzere geliştirme uğraşlarına karşın, gözlemlenen tüm vakit dilimlerinde kayıplar kaydediyor.

https://twitter.com/redstone_defi/status/1671171219411042306

Yazım sırasında, son 7 ve 14 güne nazaran %10 civarında paha kaybettiği 51,81 dolar bölgesine süreç görüyor. Altcoin Sherpa üzere kimi analistler, fiyatın potansiyel bir %20’lik düşüş karşı karşıya olduğu konusunda uyardı. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız tahlillerin bir kısmına şu açıklamalar yer aldı:

GMX: Bence bu sefer 40 dolara geri dönecek üzere görünüyor. Birkaç ay evvel kripto paranın gözdesiydi lakin bir tabandan sonra soğumasını ve birikim moduna girmesini bekliyordu. Bunun orta vadede piyasanın geri kalanından düşük performans göstermesini bekliyorum.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist Uyardı: Haftaya Bu 3 Altcoin’den Uzak Durun! 2

Pepe (PEPE)

Son olarak PEPE, lansmanından ve birinci popülaritesinden bu yana büyük bir darbe aldı. Bilhassa bir dizi yeni meme token’in piyasaya girip ilgi odağını çalmasıyla yatırımcılar ortasında kaygıları artırdı. PEPE şu anda tüm vakit dilimlerinde eriyor. Fiyatı uzun müddettir vakit geçirdiği 0,00000150 dolar bölgesinde süreç görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist Uyardı: Haftaya Bu 3 Altcoin’den Uzak Durun! 3

Nisan ayında çıkış yapan PEPE, birinci haftaların yüksek çıkarlarıyla dikkat çekti. Bu hype sönerken, fiyat mahallî tabanları birer birer ihlal ediyor. Bununla birlikte, PEPE’nin önde gelen adresler tarafından tutulan arzının son birkaç hafta içinde düştüğünü de not edelim. Bunun da ötesinde, balina aktivitesi de azaldı, bu da gelişme ile ilgili bir diğer şeydi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist Uyardı: Haftaya Bu 3 Altcoin’den Uzak Durun! 4

PEPE’nin haftalık fiyat hareketi negatifken, DOGE haftalık grafiği yeşile boyandığı için farklı reaksiyon verdi. CoinMarketCap’e nazaran DOGE, dün bir noktada %3’ün üzerinde arttı. Şu anda 0,07133 dolardan süreç görüyor. Dogecoin’i harekete geçiren Elon Musk’dan gelen son gelişmeler olabilir. Twitter işvereni bu sabah X App için güncelleme yaptı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap