Analist Uyardı: Bu Hafta Bu 3 Altcoin’den Uzak Durun!

Analist Uyardı: Bu Hafta Bu 3 Altcoin’den Uzak Durun!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist Uyardı: Bu Hafta Bu 3 Altcoin’den Uzak Durun!

Üç altcoin için değerli ikazlar geldi. Gelecek vaat eden kripto para üniteleri var. Lakin birtakım kripto paralara en azından muhakkak bir mühlet için dokunulmaması daha düzgün olacak. Analist Rudy Fares bu hafta uzak durulması gereken kripto para ünitelerini belirledi.

Kripto paralar neden riskli oluyor?

Kripto paraların değişken yapıları nedeniyle tabiatı gereği riskli olduğunu kabul etmek değerlidir. Fiyatlar süratle yükseliyor ve düşüyor. Ayrıyeten bu da altcoin dünyasını spekülatif bir yatırım yolu haline getiriyor. Yasal düzenleme noktasında haberler ve teknolojik değişiklikler kelam konusu. Piyasa hassaslığı ve makroekonomik göstergeler üzere faktörler altcoin fiyatlarını kıymetli ölçüde etkiliyor. Ayrıyeten, cazip görünse de, piyasayı ve gelecekteki beklentilerini kapsamlı bir formda anlamak gerekiyor. Buna nazaran, ayı piyasasında kripto satın almak her vakit güzel bir fikir değildir.

BTC Piyasası: Analist Uyardı: Bu Hafta Bu 3 Altcoin’den Uzak Durun! 1

Kripto paraları ya da rastgele bir varlığı satın almak için ülkü vakitler var. En ülkü olan vakit, kıymetinin altında olduğu vakittir. Altcoin fiyatları yükselmeye başladığında, yatırımcılar ortasında kaçırma dehşetinin (FOMO) devreye girerek şişirilmiş alımlara ve piyasa düzeltmelerine potansiyel olarak maruz kalmaya yol açtığı yaygın bir müşahededir. Bu nedenle, altcoin yatırımını yüksek bir düzeyde iken yapmamak gerekiyor. Yatırımcılar için, daha düşük dayanak düzeylerinde süreç görürken satın almak daha ihtiyatlı bir yaklaşım olacaktır.

Altcoin Shiba Inu (SHIB)

Altcoin Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz birkaç hafta içinde büyük ilgi gören bir meme coin. SHIB fiyatları geçtiğimiz hafta içinde %7’den fazla artış gösterdi. Ayrıyeten yararların birden fazla son birkaç gün içinde geldi. Lakin, bu tıp bir fiyat modeli riskli olacaktır.

BTC Piyasası: Analist Uyardı: Bu Hafta Bu 3 Altcoin’den Uzak Durun! 2

Bir kripto para ünitesinin fiyatı kısa müddet içinde keskin formda yükseldiğinde bir mana tabir eder. Bu durum ekseriyetle potansiyel fiyat düzeltmelerine yahut piyasa ayarlamalarına işaret eder. Bu nedenle, şu anda Shiba Inu satın almak için ülkü bir vakit olmayacaktır. Bunun yerine, yatırımcılar bir fiyat düzeltmesi beklemeyi yahut hatta öbür yatırım seçeneklerini keşfetmeyi düşünebilirler.

Altcoin Quant (QNT)

Altcoin Quant (QNT), kripto alanındaki ölçeklenebilirlik ve performans zorluklarını çözmeyi amaçlıyor. Ayrıyeten farklı blockchainler ortasında birlikte çalışabilirlik sağlayan bir kripto projesidir. QNT fiyatları son yedi gün içinde %6’lık bir artış gösterdi ve yararların birden fazla son günlerde geldi.

BTC Piyasası: Analist Uyardı: Bu Hafta Bu 3 Altcoin’den Uzak Durun! 3

Fiyatlardaki bu ani yükseliş, bir fiyat ayarlamasının habercisi üzere. Bu nedenle, QNT’ye yatırım yapmadan evvel daha yeterli fiyatlar beklemek uygun bir strateji olacaktır.

GMX (GMX)

Altcoin GMX yahut Gauss (eski ismiyle Gas Token), bilhassa Ethereum ağı içinde verimli paha transferleri için kullanılan bir kripto para ünitesidir. Genel kripto piyasasındaki konsolidasyona karşın, GMX fiyatları istikrarlı bir biçimde yükseliş eğiliminde.

BTC Piyasası: Analist Uyardı: Bu Hafta Bu 3 Altcoin’den Uzak Durun! 4

Bununla birlikte, kripto piyasası yatay hareketine devam ederse yahut hatta düşerse, GMX potansiyel olarak sert bir fiyat hareketi yaşayacak. Bu nedenle, btcpiyasasi.com olarak baktığımızda tıpkı Quant’ta olduğu üzere, yatırımcıların daha uygun bir fiyat noktası ortaya çıkana kadar GMX’i bekletmeleri akla yatkın olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap