Analist Uyardı: Altcoin Piyasası ‘Depresyon’ Periyoduna Giriyor!

Analist Uyardı: Altcoin Piyasası ‘Depresyon’ Periyoduna Giriyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist Uyardı: Altcoin Piyasası ‘Depresyon’ Periyoduna Giriyor!

Kripto para topluluğunda dalgalanmalara yol açan yeni bir tahlilde, ünlü kripto analisti Crypto Tony sert bir ihtarda bulundu. Analiste nazaran, altcoin piyasası şu anda depresyon basamağının başlangıcında. Bu, piyasa döngüsünde birçok iştirakçinin yatırımlarının potansiyeli konusunda umutlarını kaybetmeye başladığı bir basamak. İşte detaylar…

Analist, altcoin piyasası için yorum yaptı

Crypto Tony’nin değerlendirmesi, altcoinlerin bir bilakis dönüşün eşiğinde olduğunu öne süren birtakım optimist hesaplar karşısında uçuyor. Yatırımcıları dikkatli olmaya ve erken yükseliş hissiyatına kapılmamaya çağırıyor. Crypto Tony, argümanını desteklemek için piyasa döngülerinin ruhsal bir yol haritası olan ünlü “Wall Street Cheat Sheet”ten yararlanıyor. Bu kağıda nazaran, depresyon basamağı tipik olarak bir ayı piyasasının sonuna gerçek, fiyatlar toparlanmaya başlamadan çabucak evvel ortaya çıkar.

Depresyon evresinin en kıymetli özelliklerinden biri, yatırımcıların çoklukla tüm umutlarının kaybolduğunu hissetmesi ve bunun da birçok kişinin yatırımlarından vazgeçmesine yol açmasıdır. Bu his bulaşıcı olabilir ve piyasada kasvetli bir atmosfer yaratabilir. Crypto Tony, argümanını desteklemek için Ethereum’un Bitcoin’e nazaran gücü, toplam altcoin piyasa kıymeti, Bitcoin’in hakimiyeti ve ABD dolarının gücü üzere çeşitli göstergelere işaret ediyor.

Ethereum performansı kritik

Ethereum’un Bitcoin karşısındaki performansı altcoin meraklıları için çok kıymetli bir göstergedir. Crypto Tony, altcoin dönemi grafiğinin bu metriğe dayanarak hala düşüş eğiliminde olduğunu belirtiyor. Optimistlik olsa da, genel tablo kasvetli olmaya devam ediyor. Total3 bilgilerini inceleyen Tony, yükselişin bilakis dönmesinden evvel altcoinlerin daha da düşebileceğini öne sürüyor. Bu müşahede, toplam altcoin piyasa bedeline ait hakim yükseliş hissiyatıyla uyumludur. Tony, Bitcoin’in baskınlık yapısında bir aksine dönüşün, altcoin fiyatlarındaki düşük düzeyleri teyit etmek için gerekli olduğunu vurguluyor. Tony ayrıyeten ABD dolarının kripto para piyasası üzerindeki tesirinin de altını çiziyor. Güçlü bir dolar kripto piyasasının büyümesini engelleyebilir. Şu anda ise dolar güçlü kalmaya devam ediyor.

BTC Piyasası: Analist Uyardı: Altcoin Piyasası ‘Depresyon’ Periyoduna Giriyor! 1

Crypto Tony, bu dinamikte bir değişim olana kadar kripto piyasasının çaba etmeye devam edebileceğine inanmakta. Altcoin piyasasının ayı piyasasının çeşitli kademeleri boyunca yaptığı seyahat, kayıtsızlık, tasa, inkar, panik, teslimiyet ve öfkeyi kapsayan kuvvetli bir seyahat olmuştur. Depresyon basamağının başlaması, piyasanın düşüş döneminin sonuna başlangıcından daha yakın olabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte Crypto Tony, yaygın inanışın bilakis, tam bir geri dönüş gerçekleşmeden evvel düşüş momentumu için hala yer olduğu konusunda kararlıdır. Sonuç olarak, Crypto Tony’nin altcoin piyasasının depresyon basamağına ait uyarısı, yatırımcılara uyarıcı bir not niteliğinde.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap