Analist Tezli: Bu 2 Altcoin, Milyonerler Doğurabilir!

Analist Tezli: Bu 2 Altcoin, Milyonerler Doğurabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist Tezli: Bu 2 Altcoin, Milyonerler Doğurabilir!

Bir kripto para uzmanı olan Joe Parys, yeni bir Youtube videosunda, 2022 yılında milyonerler doğurabileceğini düşündüğü altcoin projelerini aktardı. Parys’in listesinde ApeCoin (APE) ve THORChain (RUNE) yer alıyor. Ancak, yazıya başlamadan önce, bunların yalnızca analistin görüşleri olduğunu ve tahminlerin çıkabileceğine dair hiçbir garanti bulunmadığını vurgulamakta fayda var. İşte detaylar…

Joe Parys, bugünlerde en çok dikkat çeken altcoin projesi APE’ten bahsetti

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, bugünlerde en çok dikkat çeken altcoin ApeCoin (APE) oldu. ApeCoin, web 3’ün ön saflarında yer alan merkezi olmayan bir topluluğu güçlendirmek ve teşvik etmek için APE ekosisteminde kullanılan bir tokendır. ApeCoin, her bir token sahibinin ekosistem fonunun yönetimi ve kullanımı konusunda oy kullandığı, merkezi olmayan bir organizasyon olan ApeCoin DAO’ya aittir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist Tezli: Bu 2 Altcoin, Milyonerler Doğurabilir! 1

Bunların hepsi, en popüler NFT koleksiyonlarından biri olan Board Ape Yacht Club’a dayanmaktadır. Birçok ünlü ve büyük influencer bu NFT’lere sahiptir ve bu kesinlikle oradaki en büyük projelerden biridir. BAYC sahiplerine 10.000 adet APE (yaklaşık 134.000 dolar)’in airdrop ile dağıtıldığını belirtmekte fayda var. Büyük patlama gören bu coin Coinbase, Kraken, Binance, Uniswap, Kucoin, olmak üzere birçok dev borsada listeleniyor. Bu nedenle hacim katlanarak artıyor ve işlem hacmi beş milyar dolara yakın. Uzmana göre daha fazla fayda görürsek ve bu parayı gerçekten kullanan insanlar olursa, değeri artabilir.

Analist, THORChain için de yükselişte

Analistin videoda bahsettiği ikinci altcoin ise THORChain (RUNE). THORCHain, merkezi olmayan bir likidite protokolüdür. Analiste göre RUNE fiyatı yatay hareket ediyor ve 8-9 dolara kadar yükselmeyi başardı. Piyasa değeri de yaklaşık iki milyar dolardır. Yani, analiste göre, bu size 5x 10x gibi çılgın rakamlar elde etmenize yardımcı olacak bir altcoin olmayabilir, ancak biraz düşük değerli ve aynı zamanda yukarıya doğru hareket eden bir şey arıyorsanız, RUNE’a bakılabileceğini savunuyor. Analist, yakın zamanda THORChain tarafından başlatılan Chaosnet’e de dikkat çekiyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap