Analist, Ralli Beklediği 3 Altcoin’i Duyurdu: İzleyin!

Analist, Ralli Beklediği 3 Altcoin’i Duyurdu: İzleyin!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Ralli Beklediği 3 Altcoin’i Duyurdu: İzleyin!

Kripto paralara odaklanan ünlü bir Youtube kanalı olan Cheeky Crypto’nun kripto analisti olan sunucusu, radarınıza almak isteyebileceğiniz, ralli potansiyeli gördüğü 3 altcoin projesini paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını okuyucularımız için hazırladık.

Analistin potansiyel gördüğü altcoin projeleri

VeChain (VET)

Yazı yazıldığı sıralarda CoinMarketCap verilerine göre son 24 saat içinde %2,68 artışla 0,07888 dolardan işlem gören altcoin projesinin piyasa değeri 5 milyar doların üzerinde ve 34. sırada yer alıyor. ATH’si ise 0,27 dolar. Analiste göre VeChain, VeUSD’yi duyurdu ve bu, projeye temel olarak değer katacak. Analist, Web 3 ve DeFi’nin, VeChain için harika olduğunu ve bu projeye daha fazla fayda sağlayacağını belirtiyor:

Harika bir fayda, harika bir ekip, harika bir teknoloji, harika bir kullanım örneği ve sağlam bir topluluğa sahip projeler her zaman gerçekten iyi sonuç verecektir. Açıkçası bu fiyatın tersine dönmesini bekliyorum. Bilirsiniz, sadece doğru piyasa koşullarını bekliyoruz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Ralli Beklediği 3 Altcoin’i Duyurdu: İzleyin! 1

Cardano (ADA)

ADA fiyatı, yazının yazıldığı sırada %2,41 artışla 1,27 dolarda, ADA hala 7 numara ve ATH’si 3,1 dolar. Analist, bu harika protokol üzerine inşa etmeye başlayan birçok proje olduğunu belirtiyor ve dolayısıyla 2022’nin, Cardano için harika olacağını söylüyor:

Kullanıcılar ADA’larını pay havuzuna devredebilirler. Bunu yaparak sadece platformu desteklemekle kalmayacak, aynı zamanda ADA varlıklarından tatmin edici bir getiri ve güzel bir pasif gelir elde edecekler. Dolayısıyla 2022, Cardano için harika olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Ralli Beklediği 3 Altcoin’i Duyurdu: İzleyin! 2

Harmony (ONE)

ONE, %4,4 düşüşle 0,3397 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 4 milyar doların üzerinde. ATH 0,37 dolar. Analist, şu görüşlerini paylaşıyor:

Harmony’de yayında olan birçok proje ve malzeme var. Bu nedenle ONE yakın gelecekte harika bir ekip, sağlam teknoloji, büyüyen topluluk, arkadaş canlısı, trader’ların güçlü bir projede olmasını bekleyebilecekleri her şey ile büyük kazançlar elde edebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Ralli Beklediği 3 Altcoin’i Duyurdu: İzleyin! 3

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap