Analist “Her An Patlayabilirler” Dedi ve 2 Altcoin Duyurdu!

Analist “Her An Patlayabilirler” Dedi ve 2 Altcoin Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist “Her An Patlayabilirler” Dedi ve 2 Altcoin Duyurdu!

Piyasa bu günlerde yeniden yeşile döndü ve her an patlayabilecekleri için göz önünde bulundurulması gereken birçok potansiyel altcoin var. Altcoin piyasasına odaklanan bir Youtube kanalı olan Paul Barren Network, 2022’de patlamaya hazır en iyi 2 altcoin’i listeliyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan güncel analizleri inceleyelim.

Bu 2 altcoin 2022’de patlamaya hazır

Listedeki ilk altcoin Avalanche (AVAX), dAap’ler ve özel Blockchain ağları için bir platform olarak işlev gören birinci katman Blockchain. Ölçeklenebilirlikten ödün vermeden saniyede 6.500 işleme kadar daha yüksek işlem çıktısına sahip olarak Ethereum’un yerini almaya çalışıyor. AVAX yaklaşık 60 dolardan beri hareket halinde. Wirex ödeme ekosisteminde erişilebilir 4,5 milyon kullanıcıya hitap ediyor. NFT piyasasında popüler 34 AVAX projesiyle ortaklık kurdu. Bu nedenle analist, Avalanche’ın yakın gelecekte çıkış yapacak ilk altcoin projelerinden biri olabileceğini düşünüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist “Her An Patlayabilirler” Dedi ve 2 Altcoin Duyurdu! 1

AVAX, yazım sırasında, 146.22 dolat ATH fiyatının yaklaşık %40 altında işlem görüyor. 100 dolar psikolojik direnci Ocak ayından bu yana kırılamadı.

Terra (LUNA)

Listedeki ikinci altcoin ise Terra (LUNA). Terra, fiyat istikrarlı küresel ödeme sistemlerine güç sağlamak için fiat sabitli stablecoin kullanan bir Blockchain protokolü. White paper’a göre Terra, fiyat istikrarını ve fiat para birimlerinin geniş çapta benimsenmesini Bitcoin’in (BTC) sansür direnciyle birleştirir ve hızlı ve uygun fiyatlı ödemeler sunar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist “Her An Patlayabilirler” Dedi ve 2 Altcoin Duyurdu! 2

LUNA, ayın başında oldukça büyük bir düşüş yaşadı. Ama aynı hızda geri toparlanmayı başardı. LUNA’yı bir bütün olarak ekosistem açısından gerçekten ölçmeye başlayabiliriz. Bir stablecoin olarak, buradaki fırsat, analiste göre gelecekteki anahtarı açısından büyük olacak. İyi bir satın alma fırsatı son nokta Web 3 oyun platformuydu. Yazım sırasında LUNA, 104.58 dolar ATH fiyatının yaklaşık %10 altında işlem görüyor. Bitcoin’in bile Kasım zirvesinden %40’dan fazla değer kaybetmiş olması göz önüne alındığında, LUNA’nın piyasa düzeltmelerine oldukça dayanıklı olduğu söylenebilir. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız, Terra’ya yatırım yapan şirketlere ve yol haritasına buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap