Analist: Haftaya Sepetinizde Olması Gereken 5 Altcoin Bunlar!

Analist: Haftaya Sepetinizde Olması Gereken 5 Altcoin Bunlar!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist: Haftaya Sepetinizde Olması Gereken 5 Altcoin Bunlar!

Kripto para piyasası türbülans yaşarken, birkaç altcoin şu anda potansiyellerine nazaran düşük fiyatlara sahip. Analist Justinas Baltrusaitis’a nazaran, bu da onları cazip bir giriş noktası haline getiriyor. Bu kripto varlıklardan kimileri güçlü temellere ve sağlam bir topluluk dayanağına sahip. Bu bağlamda analist, yatırımcıların dikkate alması için cazip bir fırsat sunan 0,10 doların altında pahaya sahip 5 altcoin belirledi.

Popüler meme coin’i Dogecoin (DOGE) birinci sırada

Dogecoin (DOGE), 2021’deki tarihi yükselişiyle dikkatleri üzerine çekerek kripto para dünyasında bir isim haline geldi. 0,10 dolar eşiğinin altında süreç gören DOGE, faal ve adanmış bir topluluğa sahip. Bunun yanı sıra bilhassa Tesla CEO’su Elon Musk’ın yüksek profilli dayanaklarını de unutmamak gerekiyor. Bilhassa Dogecoin topluluğu, Musk’ın DOGE’nin gelişimini desteklemek için bildirdiği finansman taahhütleri üzere temel ögelerin güçlenmesiyle potansiyel bir ralli beklentisi taşıyor. Basın saatine nazaran, DOGE 0,062 dolardan süreç görüyor. Ayrıyeten altcoi, son yedi gün içinde %1,5’lik marjinal bir kıymet düşüşü yaşadı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist: Haftaya Sepetinizde Olması Gereken 5 Altcoin Bunlar! 1DOGE yedi günlük fiyat grafiği

İkinci sıradaki altcoin: VeChain (VET)

VeChain (VET), tedarik zinciri idaresi ve iş süreçleri için özel olarak tasarlanmış bir Blockchain platformu. Altcoin, son süreç performansında daha geniş piyasa hassaslığını takip ediyor. Bununla birlikte, temelinde yatan asıllar onu potansiyel yatırım için cazip bir varlık haline getiriyor. VeChain halihazırda çeşitli kesimlerde değerli bir varlık gösteriyor. Ayrıyeten, VET’in bedelini olumlu istikamette etkilemeye hazır stratejik iştirakler kurmaya devam ediyor.

Kayda paha iştiraklerden biri, Vechain’in karbon emisyonlarını azaltmak için yapay zeka şirketi SingularityNET (AGIX) ile birlikte çalışmasını içeriyor. Önde gelen kuruluşlarla yapılan işbirlikleri ve ekosisteminde devam eden gelişmeler, Vechain için kıymetli bir büyüme potansiyeline işaret ediyor. Bu yazı sırasında VET, haftalık bazda yaklaşık %1’lik mütevazı bir düşüşle 0,02 dolardan süreç görüyordu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist: Haftaya Sepetinizde Olması Gereken 5 Altcoin Bunlar! 2VET yedi günlük fiyat grafiği

Sepete atmak için bir diğer aday: Chiliz (CHZ)

Chiliz (CHZ), spor grupları ve tertipleri için özel olarak tasarlanmış taraftar iştiraki ve oylama platformları sağlayarak spor ve Blockchain ortasındaki irtibat olarak faaliyet gösteriyor. CHZ, 0,10 doların altındaki fiyatıyla bilhassa spor meraklılarına ve Blockchain teknolojisi ile sporun yakınlaşmasına ilgi duyanlara hitap ediyor. Bu cazibe, kullanımını artırmak için devam eden geliştirme gayretleriyle daha da güç kazanıyor.

Örneğin, Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, platform akıllı mukavelelerinde yakında yapılacak yükseltmelerin ipuçlarını verdi. Birinci yükseltme, fabrika mukavelelerinin dağıtıcı olarak beyaz liste gerektirmeden dağıtılmasını sağlayan mukaveleleri hedefliyor. İkinci yükseltme, stake havuzu mukavelelerini düzeltmeyi ve geliştirmeyi odağına alıyor. Altcoin, son 24 saat içinde %0,6’lık marjinal bir paha yararı yaşayarak 0,06 dolardan süreç görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist: Haftaya Sepetinizde Olması Gereken 5 Altcoin Bunlar! 3CHZ yedi günlük fiyat grafiği

Listeye Hedera (HBAR) ile devam ediyoruz

Hedera (HBAR), öncelikle kayda bedel ağ iştirakleri nedeniyle kripto alanında daima olarak manşetlere çıktı. Bununla birlikte, altcoin piyasa performansı genel kripto piyasası trendlerini yansıtıyor. Bu tıp kıymetli iştiraklerden biri, karbondioksit emisyonlarını izlemek için bir sistem geliştirmek hedefiyle otomotiv devleri Hyundai ve Kia ile yapılan işbirliğini içeriyordu.

Önümüzdeki tahlil, hem otomotiv şirketleri hem de iş ortakları ağı içindeki emisyon bilgilerini hakikat bir formda kaydetmeyi amaçlıyor. Bu teşebbüs başarılı olursa, Hedera Blockchain’in daha fazla benimsenmesine katkı sağlaması mümkün. Şu anda HBAR 0,05 dolr pahasında. Ayrıyeten, günlük karı yaklaşık %2 düzeyinde.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist: Haftaya Sepetinizde Olması Gereken 5 Altcoin Bunlar! 4HBAR yedi günlük fiyat grafiği

Potansiyeli olan son sıradaki altcoin: Astar (ASTR)

Son olarak, birlikte çalışabilir web 3.0 altyapısı sunarak geliştiricilere merkezi olmayan uygulamalar (dApps) ve katman iki tahlilleri oluşturmada yardımcı olan bir kripto ağı olan Astar (ASTR), son vakitlerde olumlu kazanımlara şahit olan varlıklar ortasında yer alıyor.

Bu kazanımlar, platformun Polkadot’taki (DOT) başlangıç ve erken kademe Blockchain geliştiricilerinin potansiyelini desteklemeyi amaçlayan Polkadot Relayers Incubator 2023’ü başlatmasıyla birebir vakte denk geldi. Bu tıp paydaşlıklar, potansiyel bir fiyat rallisini tetiklemede değerli bir bileşendir. Son yedi gün içinde altcoin yaklaşık %4’lük bir artış gösterdi. Böylelikle, basın vaktine nazaran 0,06 dolardan süreç görüyordu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist: Haftaya Sepetinizde Olması Gereken 5 Altcoin Bunlar! 5ASTR yedi günlük fiyat grafiği

Makaledeki görüşler ve kestirimler analiste ilişkin olup, katiyen yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap