Analist, Haftalık Altcoin İzleme Listesini Açıkladı: Bu 4’üne Bakın!

Analist, Haftalık Altcoin İzleme Listesini Açıkladı: Bu 4’üne Bakın!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Haftalık Altcoin İzleme Listesini Açıkladı: Bu 4’üne Bakın!

Sürekli gelişen kripto para dünyasında, piyasa trendlerinin bir adım önünde olmak çok değerlidir. Ünlü bir kripto para analisti ve traderı olan Miles Deutscher, haftalık token izleme listesine ışık tutarak görüşlerini bir kere daha kripto topluluğuyla paylaştı. Bu liste, öne çıkan beş kripto para ünitesini ve Deutscher’in bu hafta bu altcoin projelerine gösterdiği ağır ilginin arkasındaki nedenleri kapsıyor.

Altcoin projelerinden evvel birinci sırada Bitcoin var

Deutscher’in izleme listesindeki birinci seçimi, tüm kripto para ünitelerinin en büyüğü olan Bitcoin’den (BTC) oburu değil. BTC’nin şu anda, BlackRock’ın kripto alanına girdiğini duyurmasıyla 31,5 bin dolara yükselen rallinin başlangıcını belirleyen 25.000 dolarlık kıymetli bir takviye düzeyinde bulunduğuna dikkat çekiyor. Deutscher, Amerika Birleşik Devletleri’nde Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) ve Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) datalarının yakında açıklanmasının akabinde piyasadaki volatilitenin artacağını varsayım ediyor. Ayrıyeten, yıllardır fonlarına erişim bekleyen Mt. Gox ve Silk Road Bitcoin sahipleri için yenilenen bir umut var. Bu faktörler önümüzdeki günlerde BTC piyasasını potansiyel olarak etkileyebilir.

https://twitter.com/milesdeutscher/status/1701370438394224770

Solana için FTX kumarı

Solana (SOL), öncelikle kripto para borsası FTX’i çevreleyen gelişmeler nedeniyle bu hafta Deutscher’in izleme listesinde kıymetli bir yer tutuyor. Çarşamba günü FTX, 3,4 milyar dolardan fazlası SOL olmak üzere 1 milyar dolar pahasında bir portföy olan kripto varlıklarının tasfiyesi için onay almaya hazırlanmakta. Lakin Deutscher, durumun göründüğü kadar makus olmayabileceğini savunmakta. SOL tokenlerinin birçok 2028 yılına kadar kilitli ve FTX’in varlıklarının emanetçisi olan Galaxy Digital, bunları kademeli ve stratejik olarak mümkün olan en âlâ fiyata satmak için bir teşvike sahip. Bu dinamik, SOL piyasasına ilgi alımlı bir karmaşıklık katmanı ekliyor.

DYDX için maksatlar belirlendi

Deutscher, marj ticareti ve türevleri konusunda uzmanlaşmış merkezi olmayan bir borsa olan dYdX’i (DYDX) hedefliyor. Tokenlarının %25’i alım satıma hazır hale geldiği için 1 Aralık DYDX için kıymetli bir olaydır. DYDX, Eylül 2022’de layer 2 tahlilinin ve yönetişim tokeninin piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere, büyük kilit açma süreçlerinden evvel yükseliş haber bültenlerini zamanlama konusunda bir geçmişe sahiptir. Deutscher, bilhassa yaklaşan sürüm 4 güncellemesiyle birlikte DYDX’in temelleri ve vizyonuna ait optimistliğini söz ediyor. Bununla birlikte, satış baskısının yüksek olacağı ve dengeyi korumak için güçlü bir duyuru yapılması gerektiği konusunda uyarıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, Haftalık Altcoin İzleme Listesini Açıkladı: Bu 4’üne Bakın! 1

Altcoin Polkadot saklı bir unlock yaptı

Polkadot (DOT), daha az optimist bir bakış açısıyla da olsa Deutscher’in izleme listesinde yer alıyor. Ekim sonunda beklenen “gizli” bir DOT kilidini açarak Aralık 2021’de birinci parachain kitle kredilerine katılan kullanıcıların kilitli DOT tokenlarına yine erişim kazanmalarına imkan tanıyacağını açıkladı. Birinci kilitleme sırasında DOT 25 dolardan süreç görmesine karşın, şu anda sadece 4 dolara düştü. Deutscher, topluluğun SOL FTX kilidinin açılmasına odaklanmasının dikkati bu kıymetli olaydan uzaklaştırdığına inanıyor. DOT’un önümüzdeki haftalarda güç kaybı yaşayabileceğini öngörüyor.

FXS, gelecek vaat ediyor

Son olarak Deutscher, Frax’ın idare tokenı FXS’yi izleme listesinde vurguluyor. Kısmen teminatlı bir stablecoin protokolünü temsil eden FXS, kısa ve orta vadede güçlü bir trend sergileyen birkaç altcoin ortasında öne çıkıyor. Deutscher, FXS’in izleme listesinin en üstündeki pozisyonunu sağlamlaştıran Frax için yakında yapılacak iki büyük güncellemeye işaret ediyor. Süratle değişen kripto ortamında, Deutscher’in haftalık izleme listesi hem yatırımcılar hem de meraklılar için bedelli bilgiler sunuyor. Bu kripto para üniteleri çeşitli olaylar ve zorluklarla gayret ederken, piyasa iştirakçileri Miles Deutscher üzere analistlerin uzmanlığının rehberliğinde performanslarını yakından izleyecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap