Analist Düzey Verdi! O Altcoin’i Açığa Satacak!

Analist Düzey Verdi! O Altcoin’i Açığa Satacak!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist Düzey Verdi! O Altcoin’i Açığa Satacak!

Twitter’ın ünlü teknik tahlil uzmanı Crypto Tony, altcoin yatırımcılarını şaşırtan bir kestirim yaptı. Beklentilerin tersine, XRP üzerinde short durum aradığını söyledi.

Crypto Tony, XRP grafiğinde short fırsatları arıyor

Teknik analist, yakın vakitte XRP’nin ABD Doları karşısındaki fiyat hareketi hakkındaki görüşlerini paylaştı. Twitter’dan, XRP’nin 0,826 dolarlık kritik düzeyden reddedildiğini ve çift zirve modeli oluşturduğunu belirtti. Durumu yakından izleyeceğini ve XRP’nin 0,715 dolardan tabanları aşındırması durumunda short durum alacağını tabir etti.

XRP şu anda gün içi %4,5 düşüşle 0.7381 dolardan süreç görüyor. 13 Temmuz’da SEC karşısında elde ettiği zaferin akabinde %90’ın üzerinde kıymet kazandı. Dava artık itiraz sürecine girerken, XRP fiyat rallisi soğuyor. Bu da büyük bir düzeltmenin kapılarını açıyor…

BTC Piyasası: Analist Düzey Verdi! O Altcoin’i Açığa Satacak! 1

Bu temkinli duruşa karşın Crypto Tony, XRP’ye yönelik piyasa hassaslığında genel olarak optimist kalmaya devam ediyor. Changelly tarafından yapılan bir fiyat varsayımı, XRP için daha fazla olumlu gelişme olduğunu gösteriyor. İddiaya nazaran, XRP’nin bedelinin %14,02 artarak 23 Temmuz 2023’e kadar 0,885258 dolara ulaşması bekleniyor. Kripto uzmanları, Temmuz 2023’teki ortalama XRP oranının 0,456 dolar civarında olacağını ve potansiyel en az ve azamî fiyatın sırasıyla 0,419 dolar ve 0,492 dolar olacağını kestirim ediyor.

Son yasal gelişmeler, Ripple’ın ABD bankaları tarafından hudut ötesi süreçler için XRP’nin daha fazla benimsendiğini görme umutlarını güçlendirdi. 17 Temmuz 2023’te Ripple, mahkemenin SEC aleyhine verdiği lehte kararın akabinde ABD finans kuruluşlarının potansiyel olarak benimseme muhtemelliğine olan inancını lisana getirdi.

Crypto Tony’nin tersine, bu 5 analist patlama bekliyor

13 Temmuz’un Ripple zaferi yüksek çıta XRP fiyat iddialarını beraberinde getirdi. Birtakım analistler 10 yahut 200 dolar üzere uçuk fiyatları bekliyor. Btcpiyasasi.com olarak 5 tanınan analistin aktüel iddialarına bu yazıda yer verdik.

https://twitter.com/egragcrypto/status/1681554961455357952

Altcoin piyasası yeni bir SEC davasına hazırlanıyor

ABD düzenleyici SEC, öbür bir büyük satış dalgasına katkıda bulunabilir. Bunun nedeni, ABD düzenleyicisinin son Ripple kararına karşı itiraza hazırlanması. Yakın bir tarihte, XRP yanlısı bir avukat olan John Deaton, muhtemel bir temyiz sürecinde neler olacağını kıymetlendirdi. Bir öbür avukat James K. Filan’da ABD’li düzenleyicinin son Ripple kararına itiraz etmeye hazırlandığını bildiriyor.

https://twitter.com/FilanLaw/status/1682516173789749248

Son raporlara nazaran SEC, Terra davasında verilen kararlara dayanarak bir inceleme istiyor. Öbür bir deyişle, SEC’in talebinin kabul edilme mümkünlüğü epey yüksektir. Kripto piyasası için olumsuz bir isimli sonucun yanı sıra bu türlü bir sonuç, fiyatların bir defa daha düşmesine neden olabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap