Analist: Bu Meme Coin Sert Düşecek, Rakibi Daha Âlâ Bir Tercih!

Analist: Bu Meme Coin Sert Düşecek, Rakibi Daha Âlâ Bir Tercih!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist: Bu Meme Coin Sert Düşecek, Rakibi Daha Âlâ Bir Tercih!

Piyasada tanınan bir analist, özgün meme coin projesi olan Dogecoin’de ayıya döndüğünü söylüyor. Bununla birlikte, analist dört ayda %1.800’ün üzerinde patlayan DOGE rakibini tercih ettiğini belirtiyor.

Bu meme coin özgününden daha fazla potansiyele sahip!”

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasasında bugün kırmızı hakim. Altcoin Sherpa takma isimli kripto analisti, piyasadaki düşüşün ortasında Dogecoin üzerindeki düşüş hissini tabir ediyor. Analist ayrıyeten, meme coin Pepe’nin şu anda Dogecoin’den daha umut verici göründüğünü söylüyor. Bu bağlamda Altcoin Sherpa, şu açıklamayı yapıyor:

PEPE’nin muhtemelen DOGE’den daha güzel bir alım olduğunu düşünüyorum. Bunu bir PEPE çanta sahibi olarak söylüyorum. Bu yüzden açıkçası önyargılıyım. Fakat Dogecoin’in piyasa pahasının nispeten çok yüksek olduğu düşünüldüğünde bu mantıklı.

Piyasa bedeli 473 milyon doların biraz altında olan PEPE, 19 Nisan’daki yaklaşık 0,000000055 dolarlık fiyatından yaklaşık %1.800’ün üzerinde artış kaydetti. Bununla meme coin basın vaktinde sert bir düşüş görüyor. PEPE, yazı sırasında günlük bazda %11’in üzerinde kayıpla 0,0000009817 dolardan süreç görüyor.

BTC Piyasası: Analist: Bu Meme Coin Sert Düşecek, Rakibi Daha Âlâ Bir Tercih! 1

Analiste nazaran DOGE sert düşüş görecek

Altcoin Sherpa’ya nazaran, orjinal meme coin projesi olan Dogecoin’de ise düşüş eğilimi gösteriyor. Analist, DOGE’nin mevcut düzeyden yaklaşık %21’e kadar düşeceğini varsayım ediyor. Bu doğrultuda analist, şu kestirimlerini paylaşıyor:

Bence bu çoğunlukla 0,05 dolara kadar gerileyecek. Tahminen tam olarak 0,05 dolar değil lakin 0,055 dolar ya da onun üzere bir şey. Mantıklı görünüyor. Dogecoin pek uygun görünmüyor.

Orijinal meme coin yazı sırasında günlük bazda %2,40 kayıpla 0,06258 dolardan süreç görüyor. Kripto analist, önde gelen meme coin’in üst istikametli potansiyeli hakkında ise, “Dogecoin’in eninde sonunda pompalanmaya neredeyse kilitlendiğini düşünüyorum. Fakat piyasa bedeli açısından nispeten o kadar yüksek ki bugünlerde durum biraz farklı.” diyor.

BTC Piyasası: Analist: Bu Meme Coin Sert Düşecek, Rakibi Daha Âlâ Bir Tercih! 2

DOGE fiyat projeksiyonu: Meme coin sıçramaya hazır mı?

Son bilgiler DOGE’nin en düşük düzeyinden yükseldiğini gösteriyor. Bu yüzden analistler daha büyük bir sıçramaya hazırlandığını ileri sürüyor. Bu ortada, DOGE’nin 0,07154 dolarlık birincil dirence gerçek toparlanmak için alıcıların birikimini sürdürmesi gerekiyor. DOGE, günlük vakit dilimi grafiği üzerinde enteresan bir toparlanma modelinden ayrıldıktan sonra değerli ölçüde düştü.

DOGE fiyatı, 13 Ağustos’tan 17 Ağustos’a kadar yükselen paralel kanaldan çıktıktan sonra %24’ten fazla geriledi. Lakin, DOGE geri toparlanmak için alt düzeyden takviye toplamayı başardı. DOGE’nin toparlanma devrinde short satıcıların tuzağına düşmekten kaçınması gerekiyor. Meme coin fiyatı 0,06263 dolar düzeyinde. Süreç hacmi ise gün içinde %31 düşüş gösterdi.

BTC Piyasası: Analist: Bu Meme Coin Sert Düşecek, Rakibi Daha Âlâ Bir Tercih! 3
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap