Analist Bu Hafta Satın Almak İçin 5 Altcoin İsmini Verdi!

Analist Bu Hafta Satın Almak İçin 5 Altcoin İsmini Verdi!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist Bu Hafta Satın Almak İçin 5 Altcoin İsmini Verdi!

Kripto piyasası, önder kripto Bitcoin’in bile 26.000 dolar eşiğinin altına düştüğü kuvvetli bir periyottan geçiyor. Bununla birlikte, kripto analisti Ana Nicenko, kimi altcoin’lerin güçlü bir potansiyel sergilediğini söylüyor. Bu bağlamda analist, 1 dolardan düşük bir fiyata satın alınabilecek ve bu noktada biriktirmenin güzel bir fikir olacağı en umut verici beş altcoin projesini paylaşıyor.

Listenin birinci sırasında Hedera (HBAR) var

Geçtiğimiz haftaki büyük karlarıyla daha geniş bir kripto kitlesinin dikkatini çeken Hedera (HBAR) sürat kesmiyor. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, süratli ve inançlı süreçler için bir konsensüs algoritması kullanan merkezi olmayan kamu ağının mahallî tokeni, büyük araba üreticisi iştirakleri ve Federal Reserve’in mikro ödeme platformunu FedNow’a eklemesi sayesinde yükseldi. Böylelikle altcoin, düşüş piyasasında dayanıklılığını kanıtladı. HBAR, 21 Ağustos’taki son datalara nazaran haftalık grafiğinde %1,87 paha kaybetti. Buna karşın son 24 saatte %1,82 artış kaydetti. Ayrıyeten, evvelki 30 günde %16,81 büyümeyle şu anda 0,064 dolar fiyattan el değiştiriyor.

BTC Piyasası: Analist Bu Hafta Satın Almak İçin 5 Altcoin İsmini Verdi! 1HBAR 30 günlük fiyat grafiği

İkinci sıradaki altcoin XDC Network (XDC)

XDC Network, kurumsal kullanıma hazır milletlerarası ticaret ve finans odaklı Blockchain teknoloji şirketi. Altcoin, kripto paralar ve en trend projeler ortasında en çok kazananlardan biri olarak sıralamada yükseliyor. Bunda bilhassa projenin pratik, gerçek dünya kullanımı sağlayan XDC-IMDA iştiraki ekili oldu. Halihazırda XDC 0,056 dolar fiyattan süreç görüyor. Token, gün içinde %2,94 düşüş yaşadı. Ayrıyeten, bir evvelki haftaya nazaran %9,09 bedel kaybetti. Lakin en son grafiklerin de gösterdiği üzere geçtiğimiz ay %12,85’lik bir kar elde etmeyi başardı.

BTC Piyasası: Analist Bu Hafta Satın Almak İçin 5 Altcoin İsmini Verdi! 2XDC 30 günlük fiyat grafiği

Popüler meme coin’i Shiba Inu (SHIB) da listede

En ünlü meme-coin’lerden biri olan Shiba Inu’ya (SHIB) gelince, geçtiğimiz hafta düşüşler kaydetti. Lakin Katman-2 Blockchain Shibarium üzerindeki daima çalışmalarla biriken aylık çıkarlarını hala koruyor. Bu ortada, son cüzdan güncellemesinin ortasında, süreç sayısı da artıyor. Basın saatine nazaran Shiba Inu’nun fiyatı 0,000008099 dolar düzeyinde. Bu da son 24 saatte %3,46’lık bir düşüşe işaret ediyor. Ayrıyeten altcoin, haftalık grafiğinde de %22,49 bedel kaybetti.

BTC Piyasası: Analist Bu Hafta Satın Almak İçin 5 Altcoin İsmini Verdi! 3SHIB 30 günlük fiyat grafiği

Listeye Astar Network (ASTR) ile devam ediyoruz

Astar (ASTR), Polkadot’taki (DOT) start-up ve erken basamak Blockchain geliştiricilerinin potansiyelini güçlendirmeyi amaçlayan Polkadot Relayers Incubator 2023’ün lansmanını duyurdu. Bu gelişmeden sonra altcoin tüm grafiklerinde yarar kaydediyor. En son bilgilere nazaran, ASTR’nin karları günlük %0,8’lik bir artışın yanı sıra son yedi günde %0,84’lük bir ilerleme ve geçen ay %35,5’lik bir büyüme içeriyor.

BTC Piyasası: Analist Bu Hafta Satın Almak İçin 5 Altcoin İsmini Verdi! 4ASTR 30 günlük fiyat grafiği

Son sıradaki altcoin Ripple (XRP)

Son olarak, geçtiğimiz hafta etkileyici bir ilerleme kaydetmeyen XRP var. Lakin çok ilgili topluluğu, Blockchain şirketinin nihayetinde kazanacağına ve XRP’yi gökyüzüne göndereceğine dair güçlü bir inançla Ripple ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ortasındaki yasal açmazın kesin sonucunu takip ediyor.

Bunun da ötesinde, şu anda sekiz kadar ülke merkez bankası dijital para ünitelerini (CDBC) oluşturmak için merkezi olmayan, halka açık Blockchain XRP Ledger’ın gücünden faydalanıyor. XRP, mevcut durumda 0,526 dolardan süreç görüyor. Token, gün içinde %3,06, hafta genelinde %15,97 ve geçen ay %31,32 düşüş gördü. Bununla birlikte, projeye olan ilginin, altcoin fiyatının toparlanmasına yardımcı olması mümkün.

BTC Piyasası: Analist Bu Hafta Satın Almak İçin 5 Altcoin İsmini Verdi! 5XRP 30 günlük fiyat grafiği

Makaledeki görüşler ve varsayımlar analiste ilişkin olup, mutlaka yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap