Analist: Bu Altcoin Kritik Eşikte, Bu Tabanlara Gidebilir!

Analist: Bu Altcoin Kritik Eşikte, Bu Tabanlara Gidebilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist: Bu Altcoin Kritik Eşikte, Bu Tabanlara Gidebilir!

Bir kripto para analisti, son düşüşün taban olduğuna dair itimadı sağlamlaştırmak için XRP’nin 0,6 doları geri kazanması gerektiğine inanıyor. Aksi takdirde altcoin için kısa vadede 0,41 dolara kadar bir düşüş öngörüyor.

Altcoin için bu düzeyler elde etmek hayati önemde!

Bir piyasa teknik tahlil kaynağı olan Egrag Crypto, XRP’nin fiyatı için mümkün senaryoları paylaştı. Analist, bilhassa XRP’nin günlük vakit dilimine dayalı kısa vadeli bir tahlil perspektifinden XRP’ye tartı verdi. Ayrıyeten Egrag, altcoin’in son devirde 0,4346 dolara gerilemesinin bir sonraki kıymetli boğa rallisinden evvel mutlak tabanı temsil edip etmediğini belirlemeye çalıştı.

Son paylaşımında analist, XRP’nin süreç gördüğü evvelki bir kanala tekrar girmesi ve düşük noktadan emin olmak için pahanın biraz üzerinde kapanması gerektiğini ileri sürüyor. Egrag, XRP’nin 0,6 dolarlık kıymetli fiyat noktasını tekrar kazanması gerektiğini bilhassa belirtiyor. XRP’nin 0,6 dolar ve 0,67 doların üzerinde kapanmasının taban noktasının sonu için garanti oluşturacağını söylüyor. Bu bağlamda analist şu açıklamayı yapıyor:

Son düşüşün taban olduğuna dair inancı pekiştirmek için, XRP’nin Kanala yine girmesi ve 0,60 dolar ve 0,67 dolarlık değerli işaretlerin üzerinde bir kapanış fiyatı elde etmesi çok değerli.

BTC Piyasası: Analist: Bu Altcoin Kritik Eşikte, Bu Tabanlara Gidebilir! 1

Altcoin 0,6 doları kazanamazsa bu tabanlara kayması muhtemel

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasadaki bayram havası kısa sürdü. Bitcoin ve birden fazla altcoin kırmızının derinliklerine daldı. XRP de gün içinde ^%3’ün üzerinde kayıpla 0,5114 dolardan süreç görüyor. 0,6 doları geri kazanması için %15’ün üzerinde bir büyüme gerekiyor. Bu ortada analist, XRP’nin 0,6 doları karşılayamamasının kısa vadeli bir düşüş eğilimi manasına geleceğini belirtiyor.

Analiste nazaran, öngörülen kısa vadeli düşüşte altcoin fiyatı 0,43 dolara geri çekilecek. Ayrıyeten 0,41 dolara düşme ihtimali de var. Bununla birlikte analist, XRP’nin bu düşük bedellere ulaşmasının bir sonraki yükseliş hareketinin temelini sağlamlaştıracağını belirtiyor. Bu doğrultuda analist şu değerlendirmeyi paylaşıyor:

XRP için 0,41 dolar ve 0,43 dolar aralığına bir geri çekilme, potansiyel olarak bir sonraki üst istikametli hareketin temelini oluşturarak uygulanabilirliğini koruyor.

BTC Piyasası: Analist: Bu Altcoin Kritik Eşikte, Bu Tabanlara Gidebilir! 2

Kripto topluluğu iddialara nasıl reaksiyon verdi?

Bu ortada, Egrag’ın altcoin teknik tahlili kripto piyasası iştirakçileri ortasında farklı hisler uyandırdı. Kimileri birebir fikirdeyken, başkaları 0,41 dolara düşmenin kripto piyasasını sert bir biçimde etkileyebileceğine inanıyordu. Bir yorumcu, XRP’nin yaklaşık 0,40 dolara ulaşmasının Bitcoin’in (BTC) 21.000 dolara düştüğü manasına geleceğini söyledi. Benzeri formda, bir XRP meraklısı da dinamiklerin analistin sunduğu kadar kolay olmadığının altını çizdi.

Başka bir takipçi, 0,43 dolara evvelki düşüşün yüksek kaldıraç ve basamaklı likidasyonlardan kaynaklandığını vurguladı. Bu yorumcu, kelam konusu aralığın gerçek bir düşük düzey olarak sunulmasının oyundaki dinamikleri tam olarak yansıtmayabileceğini ileri sürdü.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap