Analist: Bu 3 Altcoin, Önümüzdeki Haftalarda Parabolik Olabilir!

Analist: Bu 3 Altcoin, Önümüzdeki Haftalarda Parabolik Olabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist: Bu 3 Altcoin, Önümüzdeki Haftalarda Parabolik Olabilir!

Bitcoin fiyatının 43.000 doları aşmasıyla altcoin fiyatları bazı korelasyonlar gösteriyor. Bu yazıda, Youtube kanalı Cheeky Crypto analistinin önümüzdeki haftalarda parabolik yükseliş beklediği Fantom (FTM), Harmony (ONE) ve Near Protocol’un (NEAR) son durumlarına göz atalım.

Önümüzdeki haftaların 3 parabolik altcoin projesi

Analistin bahsettiği ilk altcoin Harmony (ONE), merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir Blockchain platformudur. Ağ, saniyeler içinde blok oluşturmaya izin veren rastgele durum paylaşımına odaklanarak merkezi olmayan uygulamaların çalışma şeklini yenilemeyi amaçlıyor. Harmony’nin başarısının arkasında sağlam teknolojisi ve geliştirici ekibi kadar topluluğu da bulunuyor. Analiste göre inşa sürecinde olan DeFi krallıkları ve Harmony’e katılacak değerler ONE fiyatının karlı bir seçim olmasına yardımcı olabilir. ONE, yazım sırasında 0.353 dolardan işlem görüyor.

BTC Piyasası: Analist: Bu 3 Altcoin, Önümüzdeki Haftalarda Parabolik Olabilir! 1

Listedeki diğer altcoin Near Protocol (NEAR), topluluk tarafından işletilen bir bulut (cloud) bilgi işlem platformu olarak tasarlanmış ve düşük işlem hızları, düşük verim ve zayıf birlikte çalışabilirlik gibi rakip Blockchain platformlarını tıkayan bazı sınırlamaları ortadan kaldıran katman Blockchain teknolojisidir. Altcoin projesi, DApp’ler için ideal ortamı sağlar ve geliştirici ve kullanıcı dostu bir platform oluşturur. NEAR fiyatı ayı piyasasına karşı çok güçlü duruş sergiledi ve yazım sırasında 18.39 dolardan işlem görüyor. Tarihsel olarak bunu gördüğümüzde, analiste göre bu tür projeler olağanüstü kazanımlar elde etmeye ve parabolik yükselmeye devam ediyor.

BTC Piyasası: Analist: Bu 3 Altcoin, Önümüzdeki Haftalarda Parabolik Olabilir! 2

Kriptokoin.com olarak derlediğimiz listedeki son altcoin Fantom (FTM), kendi konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere DeFi hizmetleri sağlayan, bir döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı sözleşme platformudur. Altcoin projesi ayrıca yapay zekaya geçti. Fantom oranı kayıt sırasında güçlü ve önümüzdeki birkaç hafta içinde artması bekleniyor. FTM yazım sırasında 3.03 dolardan işlem görüyor.

BTC Piyasası: Analist: Bu 3 Altcoin, Önümüzdeki Haftalarda Parabolik Olabilir! 3

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap