Analist Altcoin Yatırımlarını Paylaştı: İşte Sepetteki Coin’ler!

Analist Altcoin Yatırımlarını Paylaştı: İşte Sepetteki Coin’ler!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist Altcoin Yatırımlarını Paylaştı: İşte Sepetteki Coin’ler!

Türk kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Kerim Kalender, yakın tarihli tweetinde güncel altcoin portföyünü paylaştı. İşte ayrıntılar…

Analist altcoin sepetini paylaştı

  • Star Atlas (ATLAS), sanal bir oyun metaverse’inde yer alan devasa bir çevrimiçi oyundur. Unreal Engine 5 üzerine inşa ediliyor ve oyunun sinema kalitesinde, gerçek zamanlı ortamlara sahip olmasını sağlıyor. Altcoin projesinin hali hazırda işlem yapılan NFT staking mekanizması kullanıma açık. Kalender, ATLAS maliyetinin 0.0850 dolar dolar olduğunu ve en az 6 ay bekleyeceğini paylaşıyor.
  • Venus (XVS), Binance Smart Chain (BSC) üzerinde başlatılan algoritmik bir para piyasası ve sentetik stablecoin protokolü. 17.30 maliyetle analistin portföyünde yer alıyor. XVS, 147.02 dolar ATH’sinin %91.19 altında işlem görüyor.
  • Theta Network (THETA) ile devam edelim. THETA, video akışı için özel olarak oluşturulmuş Blockchain destekli ağdır. 15.90 dolar ATH’den %74.17 indirimli işlem görüyor. Analistin maliyeti 4.70 dolar.

  • Wanchain, cross chain işlemlere ve birden fazla Blockchain’in birlikte çalışabilirliğine izin veren dağıtılmış bir ledger. 102 milyon piyasa değeriyle 0.5319 dolardan işlem görüyor.
  • Sıradaki Frontier (FRONT), Blockchain’den bağımsız bir DeFi toplayıcısıdır. Altcoin projesi uygulamaları, kullanıcıların staking, DeFi pozisyonları, varlık takası, likidite madenciliği ve teminatlandırılmış borç pozisyonu (CDP) oluşturma ve izlemeyi yönetmesine olanak tanır. FRONT 0.5886 dolardan işlem görüyor.

Kerim Kalender XVS ortalamasını 17.30 dolara düşürdüğünü paylaştı. Analist 13.70 dolar ek alım yaptığını söylüyor. XVS, 2021 Haziran ayının 12 dolar dip seviyesinden yaklaşık %230 yükselmişti. Daha sonra kazanımlarını iade eden token, ana destek seviyesine yaklaşıyor.

BTC Piyasası: Analist Altcoin Yatırımlarını Paylaştı: İşte Sepetteki Coin’ler! 1

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap