Analist, Altcoin Portföyüne Eklenecek 7 Coin’i Duyurdu!

Analist, Altcoin Portföyüne Eklenecek 7 Coin’i Duyurdu!

Paylaş
BTC Piyasası: Analist, Altcoin Portföyüne Eklenecek 7 Coin’i Duyurdu!

Kripto üzerine bir Youtube Kanalı olan Cheeky Crypto, sahip olunması gereken en iyi 7 altcoin projesine dikkat çekti. Detaylar Kriptokoin.com’da.

BTC Piyasası: Analist, Altcoin Portföyüne Eklenecek 7 Coin’i Duyurdu! 1

Tavsiye edilen altcoin projeleri

Polkadot ilk altcoin. Birçok kişinin zaten bildiği ve hakkında konuştuğu gerçekten güçlü bir proje olan Polkadot, Web3 olarak da bilinen merkezi olmayan bir blockchain interneti için bir temel sağlamak üzere tasarlanmıştır. Polkadot ilk 10’da yer alıyor ve DOT’un fiyatı 28,1 dolar.

Cardano ikinci altcoin. Cardano hedefinin “değişim yaratanlar, yenilikçiler ve vizyonerlerin” olumlu küresel değişim getirmesine izin vermek olduğunu söyleyen bir hisse kanıtı blockchain platformu. ADA 1.37 dolardan el değiştiriyor ve yaklaşık 46 milyar dolarlık piyasa değeri var.

BTC Piyasası: Analist, Altcoin Portföyüne Eklenecek 7 Coin’i Duyurdu! 2

ChainLink üçüncü altcoin. Merkezi olmayan bir oracle ağı aracılığıyla Chainlink, blockchain harici veri beslemeleri, olaylar ve ödeme yöntemleri ile güvenli bir şekilde etkileşime girmesine izin vererek, karmaşık akıllı sözleşmelerin baskın dijital sözleşme biçimi haline gelmesi için ihtiyaç duyduğu kritik zincir dışı bilgileri sağlıyor.

Elrond sonraki altcoin. Elrond, parçalama kullanarak son derece hızlı işlem hızları sunmayı amaçlayan bir blockchain protokolüdür. Proje kendisini fintech, merkezi olmayan finans ve Nesnelerin İnterneti’ni içeren yeni internet için bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor.

BTC Piyasası: Analist, Altcoin Portföyüne Eklenecek 7 Coin’i Duyurdu! 3

VeChain tıptan enerjiye, yiyecek ve içecekten sürdürülebilirlik ve SDG hedeflerine kadar birçok küresel endüstri için büyük veri engellerini çözen bir ekosistem oluşturmak için dağıtılmış yönetişim ve Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojilerini kullanmayı hedefliyor.

Harmony (ONE) DApp’lerin oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blockchain platformudur. Ağ, saniyeler içinde blok oluşturmaya izin veren rastgele durum paylaşımına odaklanarak merkezi olmayan uygulamaların çalışma şeklini yenilemeyi amaçlıyor.

BTC Piyasası: Analist, Altcoin Portföyüne Eklenecek 7 Coin’i Duyurdu! 4

NEAR Protocol, topluluk tarafından işletilen bir bulut bilgi işlem platformu olarak tasarlanmış ve düşük işlem hızları, düşük verim ve zayıf birlikte çalışabilirlik gibi rakip blockchainlerini tıkayan bazı sınırlamaları ortadan kaldıran bir katman blockchaindir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap