Analist Açıkladı! En Yeterli Patlama Yapacak Altcoin Bu

Analist Açıkladı! En Yeterli Patlama Yapacak Altcoin Bu

Paylaş
BTC Piyasası: Analist Açıkladı! En Yeterli Patlama Yapacak Altcoin Bu

Ünlü analist Ekta Mourya bugün bir altcoin için değerlendirmelerde bulunuyor. Mourya’ya nazaran patlamaya hazır bir bomba coin var. Ayrıntılara bakalım.

Analist altcoin Cake’e dikkat çekiyor

Merkezi olmayan borsaların (DEX’ler) daima gelişen dünyasında, PancakeSwap kısa müddet evvel bir duyuru yayınladı. Altcoin CAKE token’larından 10,4 milyon dolar kıymetinde kıymetli bir token yakımını duyurdu. Token yakımları çoklukla kripto paralar için bir yükseliş katalizörü olarak algılanıyor. Lakin, CAKE hadisesi olağan senaryoyu takip etmeyebilir. Zira sirkülasyondaki arzını azaltmak tek başına fiyat rallisini yine canlandırmak için kâfi olmayacaktır

BTC Piyasası: Analist Açıkladı! En Yeterli Patlama Yapacak Altcoin Bu 1

Geçtiğimiz hafta boyunca, PancakeSwap’in lokal tokeni altcoin CAKE, son 24 saat içinde Binance’te yaklaşık %3’lük bir düşüş yaşadı. Token yakma duyurusu CAKE’nin bedelini artırma potansiyeline sahip. Lakin başka kritik faktörler son periyottaki fiyat problemlerine katkı sağlıyor. Bu faktörlerden biri, 2023 yılı boyunca PancakeSwap platformunda kilitli olan varlıkların toplam kıymetindeki istikrarlı düşüş. Kilitli Toplam Bedeldeki (TVL) bu düşüş, DEX’teki kullanıcı aktivitesinin ve likiditenin azaldığına işaret ederek token’ın fiyat dinamiklerini direkt etkileyecektir.

BTC Piyasası: Analist Açıkladı! En Yeterli Patlama Yapacak Altcoin Bu 2

TVL ve CAKE Staking

TVL metriği, PancakeSwap ekosisteminde kilitli varlıkların birleşik pahasını temsil ediyor. Ayrıyeten bu yıl aşağı taraflı bir seyir izlemiş durumda. Buna ek olarak, stake edilen altcoin CAKE tokenlerinin hacmi de bu düşüşü yansıtarak PancakeSwap’teki genel faaliyet düşüşüyle uyumlu hale geldi.

İlginç bir halde, Santiment’in grafik datalarında de belirtildiği üzere, CAKE’nin toplumsal baskınlığı 21 Ağustos’ta kayda bedel bir artış gösterdi. Bu artış, 2023 yılında altcoin CAKE token için en yüksek toplumsal alaka seviyesine işaret ediyor. Ayrıyeten kripto sahipleri ortasında artan ilgi ve iştirake işaret etti.

BTC Piyasası: Analist Açıkladı! En Yeterli Patlama Yapacak Altcoin Bu 3

Altcoin CAKE fiyatının geleceği

Asıl büyük soru hâlâ ortada duruyor. Son token yakma süreci ve artan toplumsal baskınlık. Sanki CAKE’in fiyat artışını tesirli bir formda canlandırabilir mi? Token yakımları klasik olarak fiyat artışlarını körükleme potansiyeline sahip. Öteki taraftan altcoin CAKE‘in kendine has şartları, fiyat yörüngesini iddia ederken TVL ve kullanıcı aktifliği de dahil olmak üzere daha geniş bir dizi faktörü göz önünde bulundurmanın kıymetinin altını çiziyor.

BTC Piyasası: Analist Açıkladı! En Yeterli Patlama Yapacak Altcoin Bu 4

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda kripto topluluğu olayların nasıl gelişeceğini Bekliyor. Başka taraftan analist Mourya bir patlama beklentisi içerisinde. PancakeSwap ve altcoin CAKE, merkezi olmayan borsa alanındaki karmaşık dinamikleri hatırlatıyor. Piyasa iştirakçileri, bu gelişmelere cevap olarak potansiyel bir fiyat dirilişinin işaretlerini dikkatle izleyecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap