Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Saklı Mücevher

Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Saklı Mücevher

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Saklı Mücevher

Altcoin Cardano (ADA) kripto piyasasındaki genel gerilemenin ortasında zorluklarla karşılaşmış durumda. Lakin  önde gelen kripto analistleri geleceği konusunda optimist olmaya devam ediyor. Yakın tarihli bir röportajda kripto analisti Hashoshi, Cardano’ya ait yükseliş tavrını lisana getiriyor. Ayrıyeten eşsiz sorun çözme yeteneklerini ve ADA’nın fiyatının yükselme potansiyelini vurguluyor.

Hashoshi’nin altcoin Cardano’ya olan güveni

Hashoshi, altcoin Cardano’nun birden fazla blockchain ağına kıyasla problemleri ele alma konusunda üstün olduğuna inanıyor. Daha fazla kullanım alanı geliştirildikçe ve likidite Cardano ağına aktıkça, ADA’nın fiyatının büyümeye hazır olduğunu vurguluyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Saklı Mücevher 1

Altcoin Cardano’nun son fiyat gidişatı, topluluğu ve yatırımcıları ortasında kaygılara yol açtı. Proje, son yedi günde %4’ün üzerinde bir düşüş yaşadı. Ayrıyeten geçtiğimiz ay elde ettiği kazanımların %16’sından fazlasını kaybetti.

Altcoin Cardano’nun kripto alanındaki liderliği

Son periyotta yaşanan zorluklara karşın Hashoshi, altcoin Cardano’nun kripto alanında başkan bir ağ olmaya devam ettiğini söylüyor. Her ne kadar benimsenme konusunda pürüzlerle karşılaşmış olsa da gelecekteki büyüme için yüksek potansiyel görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Saklı Mücevher 2

Hashoshi, altcoin Cardano’nun eşsiz sorun çözme yaklaşımının onu başkalarından ayırdığını söylüyor. Ayrıyeten muhakkak kripto kümeleri ortasında tanınan hale getirdiğine dikkat çekiyor. Birtakım yanlış adımları kabul etmekle birlikte Hashoshi, Cardano’nun tasarım problemlerini Algorand ve Solana üzere en yeterli projelerden daha uygun ele aldığına inanıyor.

ADA’nın kurtarma potansiyeli

Hashoshi, ağ şartlarının uygunlaşması halinde altcoin ADA’nın fiyatının potansiyel olarak fırlayacağını öngörüyor. Yavaş benimsenme oranını Cardano’nun akıllı kontrat yeteneklerinin gecikmeli olarak piyasaya sürülmesine bağlıyor. Ayrıyeten bu durumun token fiyatını olumsuz etkilediğini belirtiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Saklı Mücevher 3

Bununla birlikte, altcoin Cardano’nun dizaynının gelecekteki büyümesiyle uyumlu olduğu niyetinde. Öbür taraftan kripto alanındaki başka projelerden daha düzgün performans göstereceğini öngörüyor. Daha fazla kullanım alanı ve artan likidite ile ADA dikkat çekiyor. Böylelikle, spekülasyondan çok yarara dayanarak evvelki tüm vakitlerin en yüksek düzeyini aşabilir.

Analistler ortasında fikir birliği

Cardano için yükseliş geleceği öngören tek analist Hashoshi değil. Crypto Capital Venture’ın kurucusu Dan Gambardello, altcoin Cardano’yu kripto alanının Amazon’una benzetiyor. ADA’nın mevcut durumunu Amazon’un 2001’deki pay senedi fiyatıyla karşılaştırıyor. Buna nazaran Gambardello, Cardano’nun gelişmiş akıllı kontrat yeteneklerini, staking yararını ve ölçeklenebilirliğini büyümesini destekleyen faktörler olarak vurguluyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Saklı Mücevher 4

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda analist altcoin ADA’nın mevcut fiyatının yatırımcılar için cazip bir giriş noktası sunduğunu söylüyor. Ayrıyeten, tokenin Amazon’un tarihi yörüngesini yansıtarak uzun vadeli büyümeye hazır olduğunu öne sürüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap