Analist, 28 Yapay Zeka Coin İçin Konuştu: Bunları Beğeniyorum!

Analist, 28 Yapay Zeka Coin İçin Konuştu: Bunları Beğeniyorum!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, 28 Yapay Zeka Coin İçin Konuştu: Bunları Beğeniyorum!

Kripto paranın dinamik dünyasında, makul kripto varlık kategorileri boğa döngüleri sırasında daima olarak yükselir. Son dalga metaverse ve Layer 2 yükselişine şahit oldu. Potansiyel olarak devasa diğer bir boğa döngüsünün eşiğinde dururken, spot ışığı Yapay Zeka (AI) coin projelerine hakikat kayıyor üzere duruyor.

Analist, bu altcoin projelerine işaret etti

2023’ün birinci ayları kripto para bölümünde değerli yükseliş eğilimlerine tanıklık etti ve yapay zeka ile ilgili projeler bu kayda bedel fiyat artışlarının ön saflarında yer aldı. Kimi analist ve trader, YZ altcoinlerinin ileriye gerçek kıymetli sıçramalar yapacağını öngörüyor. Bu nedenle bir Türk kripto analisti olan “General”, Twitter’da en sevdiği 28 yapay zeka altcoinini paylaştı. Bu YZ altcoinlerinin, gelişen kripto para piyasasının ön saflarında yer almasını bekliyor.

Öncelikle, yapay zeka odaklı kripto projelerinin heyecan verici görüntüsünün ortasında, Akash Network (AKT) göze çarpan bir seçim olarak parlıyor. Merkezi olmayan bulut bilişime yenilikçi yaklaşımı büyük ilgi topladı. General’in listesindeki bir başka yapay zeka coin olan Artificial Liquid Intelligence (ALI), çeşitli sanayilerde ihtilal yaratabilecek en son yapay zeka teknolojisine sahip. Covalent (CQT) bilgi sorgulama ve indeksleme tahlilleriyle ses getirirken, CUDOS merkezi olmayan bulut alanında kuvvetli bir oyuncu olarak kendini gösteriyor.

ORAI, PBR ve çok daha fazlası, analistin yapay zeka coin listesinde

Merkezi olmayan oracle’lar alanında Oraichain (ORAI) yapay zeka dayanaklı oracle hizmetleriyle ilgi çekiyor. PolkaBridge (PBR), farklı Blockchainler ortasında sıkıntısız birlikte çalışabilirlik sunan bir köprü olarak öne çıkıyor. Render Token (RNDR), cümbüş ve içerik oluşturma sanayilerini bozmak için yapay zeka ve Blockchainden yararlanıyor. Verasity (VRA), dikkat temelli ödül sistemiyle gelecek vaat ediyor ve Velas (VLX), yapay zeka entegrasyonuyla sağlam Blockchain teknolojisine sahip.

Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, 28 Yapay Zeka Coin İçin Konuştu: Bunları Beğeniyorum! 1

Liste, Graphlinq Chain (GLQ), Hacken Token (HAI), Ispolink (ISP), Lambda (LAMB) ve Oasis Network (ROSE) üzere ilgi alımlı projelerle devam ediyor ve hepsi AI altcoin alanında eşsiz kıymet tekliflerini sergiliyor. DIA, DKA, FITFI, PRQ, VAI, FET,  PHA, NMR ve AGIX de analistin listesinde yer alıyor.

Yapay zeka coinlerinin piyasadaki yeri

General’in en güzel 28 AI altcoini listesi, kripto para piyasasında AI projelerine artan ilgiyi ve yatırım potansiyelini yansıtıyor. Piyasanın tabiatında var olan dalgalanma ve öngörülemezlik kıymetli faktörler olmaya devam ederken, bu yapay zeka altcoinleri bölümün devam eden inovasyonuna ve yarar genişlemesine bir bakış sunmakta. Kripto para meraklıları ve yatırımcılar bir sonraki mega boğa döngüsüne hazırlanırken, AI altcoinleri bir odak noktası olarak ortaya çıkıyor ve 2023’te değerli karlar elde etme potansiyeli sunuyor. Bununla birlikte, tabiatında var olan riskler göz önüne alındığında, kripto para piyasasında gezinirken derinlemesine araştırma yapmak ve dikkatli olmak çok kıymetlidir. Yeniden de, daima gelişen bu daldaki yapay zeka dayanaklı projelerin cazibesi yadsınamaz bir formda büyüleyicidir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap