Analist, 2022’de Patlayacak 5 Altcoin Piyasasının İsmini Verdi!

Analist, 2022’de Patlayacak 5 Altcoin Piyasasının İsmini Verdi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, 2022’de Patlayacak 5 Altcoin Piyasasının İsmini Verdi!

Kripto para piyasasını verimli bir şekilde değerlendirebilmek için trenleri takip etmek önemli. Yatırımcıların hayali, Tesla, Facebook, Google ve Amazon gibi şirketlerin Blockchain versiyonlarını ilk günlerinde keşfetmek. Bu yazıda, girişimci ve kripto analisti Youtuber Joe Parys’ın, 2022 ve sonrası için ele aldığı 5 altcoin piyasası trendi hakkında yorumlarına bakalım. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Joe Parys’e göre en iyi 5 altcoin trendi

  • İlk kripto para trendi NFT olabilir. Bu yıl NFT koleksiyonlarının milyonlarca dolara satıldığını gördük. Analiste göre NFT merkezi OpenSea’nin platformunu büyütmesi ve farklı koleksiyonların piyasa sürülmesiyle sektör büyüme devam ediyor.
  • İkinci trend metaverse coin ve projeleri. Sektörün mevcut 173 milyar dolardan 2027 yılına kadar 314 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Oyunlarda gelişmeye devam ediyor ve bunu Blockchain teknolojisi ile inşa ediyorlar.
  • Üçüncü sırada, “çığır açan” kripto sektörü metaverse odaklı projelere bakalım. Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND), metaverse piyasasının hacim devleri. Metaverse, 2021’in son trendiydi ve en başarılı kripto para birimlerinden bazılarını piyasaya kazandırdı. Analist trendin 2022’de sürmesini bekliyor.
Ulaş Utku Bozdoğan: Analist, 2022’de Patlayacak 5 Altcoin Piyasasının İsmini Verdi! 1
  • En büyük altcoin piyasası DeFi, 10 Kasm zirvesinde toplam kitli değerde (TVL) 122 milyar dolara ulaştı. Bu, piyasa değerine göre üçüncü sıraya yerleşebilecek bir altcoin’in büyüklüğü. Başarılı örnekler arasında Anchor Protocol (ANC) yer alıyor. Analiste göre ANC, daha verimli ve kolay ulaşılabilir verim entegrasyonlarına sahip. Projenin yıllık getiri oranı %20 civarında. Analist daha az riskli havuzlar için Celsius, Nexo ve Crypto.com’u örnek veriyor.
  • Launchpad’lerle sonlandıralım. Burada erken yatırımcı olma fırsatı sunuluyor. 41 milyon doları aşan sermaye için 26.000’den fazla benzersiz katılımcıyla yüzün üzerinde finanse edilmiş projeye sahipler. Analiste göre launchpad ve incubator fırsatlarının önemi, en az risk ile en yüksek ödül sunması.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap