Altcoin’ler kan kaybediyor: Ethereum’da karar zamanı!

Altcoin’ler kan kaybediyor: Ethereum’da karar zamanı!

Paylaş
BTC Piyasası: Altcoin’ler kan kaybediyor: Ethereum’da karar zamanı!

Altcoin piyasasında kritik süreç devam ediyor, Birçok altcoin, Binance’te taban fiyatına geldi, Etheruem (ETH), 1600 dolarda güç bulabilecek mi?

Arbitrum (ARB), Pepe (PEPE), Sui (SUI) ve ApeCoin (APE) üzere birçok kripto para, Binance’teki listelenme fiyatına giderek yaklaşıyor. Daldaki haber akışının negatif ilerlemesi ve Ethereum (ETH) fiyatının değerli bir takviye noktasında seyretmesi, altcoin’leri adeta baltalıyor. 1670 dolardan red yiyerek, 1600 dolar bandına geri çekilen altcoin’lerin amirali, takviye bulamadığı takdirde daha sert düşüşlerle karşı karşıya kalabilir.

Gözler 1600 dolarda!

1635 – 1646 dolar aralığını aşamadıktan sonra satıcıların hakimiyet kurduğu ETH, 1602 dolar dayanağına yanlışsız ilerliyor. Şu an için piyasayı üste itebilecek rastgele bir güç olmadığından ötürü, altcoin’ler ismine riskler giderek artıyor. ETH’nin 1602 dolarda alıcı bulamaması, fiyatı sırasıyla 1580 – 1550 ve 1511 dolara kadar getirebilir. Dominans düzeyi, BTC ve ETH fiyatıyla aslında ezilmiş olan altcoin’ler, bu türlü bir senaryoda uygunca kan kaybedebilir.

Piyasayı müspete çevirebilecek haberlerin gelmesi yahut 1646 doların hacimli bir halde aşılması, ETH fiyatına doğal olarak güç katacaktır. Bu usul bir senaryoda altcoin’ler yeşillenerek, kripto yatırımcısının talebini artıracaktır. Teknik tarafta ise takip edilmesi gereken direnç düzeyleri sırasıyla 1665 – 1700 – 1726 ve 1746 dolar olacaktır.

BTC Piyasası: Altcoin’ler kan kaybediyor: Ethereum’da karar zamanı! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap