Altcoinler, ‘Benzersiz Bir Eğilimi’ Takip Ettikleri İçin Bitcoin’den Ayrılabilir

Altcoinler, ‘Benzersiz Bir Eğilimi’ Takip Ettikleri İçin Bitcoin’den Ayrılabilir

Paylaş
Altcoinler, ‘Benzersiz Bir Eğilimi’ Takip Ettikleri İçin Bitcoin’den Ayrılabilir

Kriptokoin – Hükümetlerden ana şirketlere kadar herkes kripto para birimlerine ve blok zincirine bakıyor. Sektör birçok büyük ilgiyi kendi üzerine çekerken, çoğu kripto para biriminin fiyatı bu yıl büyük fiyat düşüşlerine sahne oldu. 2020 artık yanı başımızda olduğundan, birkaç kişi kral kripto para biriminin ve diğer altcoinlerin fiyat hareketini tahmin ediyor. Tezos Güneydoğu Asya Başkanı Caleb Kow, önümüzdeki yıl hakkındaki düşüncelerini açıkladı.

Kow 2018’e geri baktı ve birçok insanın 2018’de nasıl büyükfiyat artışları beklediğini belirtti. 2019’dan bahsetmişken, bu yıl pazarınbirçok spekülatörün ayrılmasına tanık olduğunu ve sektörde bırakılanlarınblockchain üzerinde ciddi uygulamalar oluşturmaya odaklandığını vurguladı. Kow açıklamalarında ayrıca şu ifadelere de vurguyapıyor:

“Bu nedenle, büyümenin sancılı olmadığını, aksine daha tutarlı veya istikrarlı olduğunu görmeye başlıyorsunuz.”

Bu durum, sanayi gelişimi açısından yardımcı oldu ve faydalıtokenların değerini kanıtlamaya başladı.

Birkaç yıl boyunca insanlar altcoin fiyatının Bitcoin fiyatını takip ettiğini söylediler. Ancak, Aralık ayında, Bitcoin’den çok sayıda para ayrıldı. Aynı şekilde ayrıntılara giren Kow, endüstrinin şu anda Bitcoin ve hatta Ethereum’un düşebileceği “benzersiz bir eğilime” tanık olduğunu, ancak diğer koinlerin yükselebileceğini öne sürüyor ve ekliyor:

“Yani bu tür insanlara bazı protokollerin, bazı blockchain ağlarının gerçekten tamamen bağımsız olduğunu hatırlatıyor. İlk yatırımcı parası alanda daha spekülatif olabilir ancak bu durum bittiğinde bunlar daha bağımsız koinler haline gelecek. ”

Bu yıl kripto para birimi endüstrisindeki bir diğer önemli oyuncu düzenleyicilerdi. Sadece bir ülkeden değil, birçok ülkeden düzenleyiciler kriptolarla alakalı fikir ve görüşler beyan ettiler. Ülkedeki düzenleyicilerin etkisine değinen Kow şu açıklamaları yapıyor:

“Düzenlemeler doğru yapılırsa, aslında sağlıklı bir şekilde çok olumlu bir etkiye sahip olacağını düşünüyorum. Bu nedenle, örneğin, broker, menkul kıymetler satıcısı, bir kişiyle bir prospektüs olarak konuşan kişiyle yapılan alışveriş, çok sağlıklı bir anlayış olduğu gerçeğini ortaya koyacak. ”

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap