Altcoin Yatırımcıları Dikkat! Bu Token Yakında Kilit Açıyor

Altcoin Yatırımcıları Dikkat! Bu Token Yakında Kilit Açıyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Altcoin Yatırımcıları Dikkat! Bu Token Yakında Kilit Açıyor

2023 yılının en tanınan kripto para teşebbüslerinden Aptos (APT), yakın bir tarihte kilit açım süreci gerçekleştirecek. Kelam konusu olay Kasım ayında olacak olsa da altcoin yatırımcılarının artık daha dikkatli davranması gerekiyor. Zira kilit açma sürecinin nedeni daha farklı.

Token Unlocks’un X hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma nazaran Aptos, 12 Kasım 2023 tarihinde birinci sefer piyasaya ekstradan kripto para arz edecek.

https://twitter.com/Token_Unlocks/status/1701130089294135340

Tam olarak 20 milyon adet tokenin piyasaya sürüleceğini belirten uzmanlar, bu sayının varsayımı 129 milyon $ kıymete sahip olmasını bekliyor. Birden fazla altcoin ünitesi orta ara token kilidi açsa da bu durum APT için bir birinci. Tüm bunların haricinde kilit açan tokenlerin bir kısmının proje takımına ilişkin olması, satış baskısı oluşma ihtimalinin artmasına neden oluyor. Geliştiriciler kilidi açılan APT tokenleri satarak projeye finansman sağlayabilir.

Token Unlocks datalarına nazaran piyasaya sürülecek olan 20 milyon Aptos, toplam arzın %10.8’ini temsil ediyor.

Aptos (APT) Fiyatı

Eski Facebook çalışanlarının geliştirdiği blockchain projesi Aptos’un lokal altcoin ünitesi APT, borsalarda listeleme aldığı Ocak ayında büyük ses getirmişti. 30 Ocak 2023 tarihinde 20 doları geçen token günümüzde kelam konusu düzeylerden epeyce uzakta.

Ulaş Utku Bozdoğan: Altcoin Yatırımcıları Dikkat! Bu Token Yakında Kilit Açıyor 1

$APT an itibariyle 5.16 dolar düzeyinde süreç görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap