Altcoin Analisti, Ayı Piyasasında Kazanmanın Yolunu Açıkladı!

Altcoin Analisti, Ayı Piyasasında Kazanmanın Yolunu Açıkladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Altcoin Analisti, Ayı Piyasasında Kazanmanın Yolunu Açıkladı!

Popüler kripto kanalı BitBoy Crypto’ya göre kripto para piyasasında kazanmanın en etkili 3 yolu Kriptokoin.com olarak bu yazıda ele alınacak. Belirli stratejilerle kripto işlemi yaparsanız uzun vadede daha büyük para kazanırsınız. Sabır, inandığınız altcoin projelerini belirlemek en başta gelen etkenler olarak görülüyor.

BTC Piyasası: Altcoin Analisti, Ayı Piyasasında Kazanmanın Yolunu Açıkladı! 1

Altcoin projelerine yatırım yaparken bunlar önemli

En son kripto haberlerini, proje incelemelerini ve kripto para işlemi tavsiyelerini alabileceğiniz popüler bir Youtube Kanalı olan BitBoy Crypto, kriptoda kazanmanın en etkili 3 yolunu açıkladı daha fazla para kazanma ipuçlarını verdi. Tavsiyelerden ilki: sabır. BitBoy Crypto’ya göre, kriptoda kazanmanın ilk yolu sabırlı olmak. Sabır başarının anahtarıdır. Bu alan, birçok insanın bir gecede, hızla zengin olmak istediği yerdir. Borsada aynı kazançları elde etmeniz 60 yılınızı alacak, çoğunlukla insanlar hayatları boyunca hisse senetlerini emeklilik hesabına yatırmak için çalışırlar. Böylece bir gün emekli olup para kazanabilirler. Kripto bundan çok daha hızlıdır, 4, 8 veya 12 yıl sürer. Bunlar, insanların kriptoda çok para kazandığı zaman dilimleridir.

BTC Piyasası: Altcoin Analisti, Ayı Piyasasında Kazanmanın Yolunu Açıkladı! 2

BitBoy Crypto’ya göre, inandığınız şeye yatırım yapmak diğer önemli şey. Uzun vadeli bir zihniyet geliştirirken aklınızda bulundurmanız gereken ikinci şey, inandığınız şeylere yatırım yapmaktır. İlgilendiğiniz ve yatırım yapmak istediğiniz bir şeyse daha küçük sermayeli projeler kullanmalısınız. Portföyünüzün %5’ini, en fazla %10’u ilk 200’ün ve ilk 150’nin dışındaki şeylerde oluşturabilirsiniz. İlk 10’daki altcoinlere portföyünüzün en az yarısı veya yaklaşık %30 ila %40 lık kısmını ayırın. Bunun dışında, ilk 20’ye para yatırabilirsiniz. Portföyün yalnızca küçük bir yüzdesinin bu küçük kripto paralara odaklanmasını istiyorsunuz. Kazançları almalı ve uzun vadeli projelere dönüştürmelisiniz.

BTC Piyasası: Altcoin Analisti, Ayı Piyasasında Kazanmanın Yolunu Açıkladı! 3

Hedefler belirlemek son tavsiye. Kazanmanın son yolu hedef belirlemektir. Uzun vadede işlem yapmak istediğinizde hedefler belirlemelisiniz. Bu, uzun vadeli bir zihniyet geliştirmenin bir yoludur. Kripto için istediğiniz üç hedefi listelemeniz ve bunlara ulaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor, adım adım kriptoda başarılı olacaksınız.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap