Almaya ve Tutmaya Devam! Efsane Analistten Altcoin Açıklaması!

Almaya ve Tutmaya Devam! Efsane Analistten Altcoin Açıklaması!

Paylaş
BTC Piyasası: Almaya ve Tutmaya Devam! Efsane Analistten Altcoin Açıklaması!

Kripto para dünyasında tesirli görüşleriyle gündemde olan Michaël van de Poppe’den bir altcoin için kıymetli açıklamalar geldi. Analist Chainlink’in uzun periyodik yanal duruşuna bakıyor. Bu durumun “bir alım fırsatı mı yoksa satma vakti mı?” olduğuna sorusuna karşılık veriyor. Ayrıntılara bakalım.

Altcoin Chainlink: Devam eden bir fırsat

Şu anda kripto dünyasındaki en gösterişli bahis olmasa da, Chainlink sessizce yatay seyrini sürdürüyor. Ayrıyeten potansiyel bir yatırım fırsatı sunuyor. Burada şu soru ortaya çıkıyor. Altcoin Chainlink varlıklarınızı tutmaya devam etmeli misiniz yoksa yollarınızı ayırmayı mı düşünmelisiniz?

Altcoin Chainlink şaşırtan bir formda 483 gündür yatay bir yol izliyor. Bu da 15 aydan fazla bir mühlete tekabül ediyor. Ayrıyeten, LINK/BTC çifti üç yıldan uzun bir müddettir ısrarlı bir düşüş trendinde. Bu cins uzun müddetli sakinlik devirleri yatırımcılar için hudut bozucu olabiliyor. Öbür taraftan kimilerinin devam etme vaktinin gelip gelmediğini sorgulamasına yol açabilir.

Son olayların etkisi

Zincirler Ortası Entegrasyon Protokolü’nün (CCIP) yayınlanmasının akabinde altcoin Chainlink’in fiyatı darbe aldı. Mevcut piyasa hassaslığında, büyük haberler ekseriyetle değerli satışlarla sonuçlanıyor. Ayrıyeten bilhassa 2021’in hype’ına misal bir boğa döngüsüne şahit olmadığımız için bu durum dikkat çekiyor.

BTC Piyasası: Almaya ve Tutmaya Devam! Efsane Analistten Altcoin Açıklaması! 1

Bu noktada elbette sabır değerli.  Ancak, bu yatay hareket ve düşüş eğilimi devirlerinde can probleminin baş gösterdiğini görüyoruz. Öteki taraftan ilginin azaldığını kabul etmek gerekiyor. Tekrar de, uzun vadede, CCIP’nin tesiri kıymetli olmaya hazırlanıyor. CCIP, tıpkı Proof of Work’ten (PoW) Proof of Stake’e (PoS) geçişin altcoin Ethereum için yaptığı üzere, Chainlink’in değerlemesini kademeli olarak etkilemektedir.

Değeri düşük potansiyel

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda analist Chainlink için farklı bir istikamete de işaret ediyor. CCIP’nin yakın vakitte temel olarak piyasaya sürülmesiyle desteklenen beklenen gelecekteki kıymetiyle karşılaştırıldığında altcoin LINK kıymetinin altında kalmaktadır. Şu anda Chainlink’in değerlemesi, CCIP entegrasyonu olmadan ulaştığı tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin (ATH) %85 altında kalıyor. Fiyat hareketi momentum çığlıkları atmasa da, kripto piyasasındaki en kıymetli karlardan kimilerinin meçhul vakitlerde yatırım yapmaktan geldiğini unutmamak çok kıymetli.

BTC Piyasası: Almaya ve Tutmaya Devam! Efsane Analistten Altcoin Açıklaması! 2

Mevcut durum tam olarak bu türlü bir fırsat sunabiliyor. Chainlink düşük aralığına yakın süreç görüyor. Öbür taraftan BTC çifti haftalık vakit diliminde mümkün bir yükselişin ipuçlarını veriyor. Sonuç olarak, Chainlink’in uzun vadeli yatay seyahati olaysız geçiyor. Lakin bilhassa CCIP’nin ufuktaki tesiriyle gelecekteki büyüme potansiyelinin farkına varmak kıymetli. Sabır, belirsizlik vakitlerinde bile bu bedeli düşük varlığın ödüllerinin kilidini açmanın anahtarı olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap