Alien Worlds Coin Nedir? TLM Nasıl Alınır?

Alien Worlds Coin Nedir? TLM Nasıl Alınır?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Alien Worlds Coin Nedir? TLM Nasıl Alınır?

Alien Worlds coin nedir? Alien Worlds coin (TLM), metaverse ve NFT alanına odaklanmış bir blok zinciri projesidir. Bu makalede, Alien Worlds coin (TLM) nedir, ne sunar, TLM coin nasıl alınır, hangi borsalarda listelenir gibi merak edilen soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, sizin için derledik.

NFT ve metaverse kavramları her geçen yıl hayatımızda daha çok yer ediyor. Bu kavramların popülerliğinin artmasıyla ortaya NFT ve metaverse tabanlı yeni blok zinciri projeleri çıktı. Bu kavramlar üzerine oluşturulmuş projelerden biri olan Alien Worlds de 2020 yılında piyasaya sürüldü ve çıktığı günden bugüne popülaritesi kademeli olarak arttı.

Alien Worlds coin nedir? Proje ne sunuyor?

Alien Worlds coin, oyuncuların nadir bulunan bir kaynak olan Trillium (TLM) için mücadele ettiği bir NFT tabanlı bir metaverse oyunudur. Projenin yerel kripto para birimi TLM’dir. TLM coin, oyun içindeki gezegenleri (DAO’lar) yönetmek için kullanılır. Oyuncuların TLM’yi stake etmesi ve DAO’larda oy kullanması sayesinde metaverse oyununun içinde bir merkeziyetsiz finans (DeFi) sistemi de bulunmaktadır. 

Alien Worlds, aynı anda birden fazla ağda çalışan bir metaverse’dir. Oyun; Ethereum, Binance Smart Chain ve EOS ağının yerel çatalı olan WAX’da çalışır. Trillium (TLM) üç blok zincirinde de bulunur. Tüm ağ bakımı ve güncellemeleri ise WAX üzerinden gerçekleştirilir.

Uzay temalı metaverse’de oyuncular, diğer gezegenleri keşfedebilirler. Ayrıca, toprak ve kaynaklar için diğer oyuncular ile iş birliği yapabilirler. Kullanıcılar, TLM madenciliği yaparak token ve NFT ödülleri kazanabilirler. Aynı zamanda, oyun içi öğeleri NFT formatında satın alabilirler. Elde edilen TLM ve NFT’ler ikincil piyasalarda satılarak fiat paraya da çevrilebilir. Yazı yazılırken 100 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olan proje, son 30 gün içerisinde 550 bin civarında oyuncu tarafından oynandı.

TLM coin nedir? Ne için kullanılır?

TLM, DeFi ve NFT alanlarını birleştiren Alien Worlds projesinin yerel kripto para birimidir. Token, ERC-20 akıllı kontratıyla oluşturulmuştur. Varlık, Ethereum, Binance Smart Chain ve WAX blok zincirleri arasında taşınabilir. Ayrıca, oyun içinde çeşitli kullanım durumları bulunur.  

Alien Worlds coin, gezegenlerin yönetiminde oy kullanmak için kullanılabilir, oyun içi öğeleri satın almak veya yükseltmek için harcanabilir. TLM, NFT’lerin ticaretinde ödeme aracı olarak çalışır. Bunun yanında platform, aktif oyuncuları ödüllendirmek için TLM’yi kullanmaktadır. Son olarak TLM coin stake edilebilir. Kullanıcılar varlıklarını belirli bir süreyle kilitleyerek ek faiz geliri elde edebilir.

TLM coin nasıl alınır?

Alien Worlds coin ile ilgilenen kullanıcılar öncelikle TLM’nin listelendiği bir kripto borsası bulmalıdır. TLM, Binance, Gate,İo, KuCoin gibi büyük ve güvenilir borsalar tarafından listelenmektedir. Bu borsalardan birine üye olan kullanıcılar, TLM coin ticaretine başlayabilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap