Ağustos’ta Mega Altcoin Dalgası Bekleniyor: Bu 3 Coin Var!

Ağustos’ta Mega Altcoin Dalgası Bekleniyor: Bu 3 Coin Var!

Paylaş
BTC Piyasası: Ağustos’ta Mega Altcoin Dalgası Bekleniyor: Bu 3 Coin Var!

Ağustos ayına planlanan değerli etkinlikler birkaç altcoin için ülkü taban hazırlıyor. Bu yazıda, kıymetli yükseltmelerden geçecek ATOM, INJ ve SCRT hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Ağustos’ta bu 3 altcoin projesine dikkat: Mega ralli bekleniyor

Altcoinbuzz tahlilleri yeni bir listede, Ağustos ayına planlanan değerli aktiflikleri fiyatlandırabilecek ATOM, INJ ve SCRT etrafındaki gelişmelere dikkat çekti. Birinci olarak, Cosmos’un Eylül ve 4. çeyrekte büyük bir aktifliği var. Bu gelişme, cross-chain güvenlik protokolü Gama’nın piyasa çıkışı. Gaia v11.0.x. katmanlı bir güvenlik oluşturacak. Bunu Ethereum’daki L2 altcoin projelerinin yaptıklarıyla karşılaştırabilirsiniz.

Ethereum’un tersine, Cosmos yenilik odaklı bir Blockchain’dir. Önder altcoin daha çok kıymet odaklı bir Blockchain üzeredir. Ayrıyeten, Cosmos şu anda istikamet değiştirmeye başlıyor. Bu yeni strateji, paha odaklı bir chain’e işaret ediyor. Öbür bir deyişle, Cosmos artık kullanıcı açısından ağır birçok dApp’i yerleşik hale getirebilir. Örneğin, DYDX üzere. Testnet evresini Temmuz ayı başlarında Cosmos’ta başlattılar. Bu da Cosmos ve ekosistemine dolaylı büyüme sağlar.

Injective (INJ)

Injective, 2022’de sıralamada yükselmeye başladı. Bu altcoin projesi, IBC’nin bir kesimi olan bir L1’dir. Rakiplerien nazaran hayli süratlidir ve rastgele bir gas fiyatı almaz. Bununla birlikte, cross-chain ticaret ve getiri üretimi sunar. Injective’in büyük bir topluluğa sahip bir DAO’su var. DAO rastgele bir yeniliğe oy verir. Birlikte çalışabilirlik onlar için kıymetli bir özelliktir. Örneğin, Ethereum, Solana ve Polygon ile birlikte çalışabilirler.

Birincisi, Injective geliştiricileri yeni protokolleri inşa etmeye devam ediyorlar. Örneğin, 4. çeyrekte birçok yükseltme geliyor. Bunlar Orbital Chain’ler. Örneğin:

  • Carcosa yükseltmesi
  • Mesh Chain Network
  • Multi VN Chains
  • Volan yükseltmesi

İkincisi, yeni INJ token üretimi 4. çeyrekte sona eriyor. Bu da altcoin yatırımcılarının INJ’de yükselişe geçmesinin değerli bir nedeni. Buna token yakma düzeneğini da ekleyebilirsiniz. Injective, toplanan tüm fiyatların %60’ını yakar.

Proje geri alım ve token yakma düzeneğine sahip. Geri satın aldığı INJ’leri daha sonra açık artırmaya çıkarıyor. Sonuç olarak, 2022’de Injective kriptoda en yüksek yakma oranına sahip oldu. Sonuç olarak Injective, önümüzdeki ay dikkat edilmesi gereken projeler ortasında yer alıyor. INJ fiyatının ATH’si 24,89 dolarda. Altcoin analistleri, bir sonraki boğa koşusu sırasında bunun üzerine çıkmasını bekliyor.

Secret Network (SCRT)

Secret Network, öteki değerli IBC projelerinden biri. Şu anda Secret, Surge kampanyasını yürütüyor. Bu da büyük bir DeFi teşvik kampanyası.

Öte yandan Secret, büyük bir enflasyondan muzdarip. Sonuç olarak, altcoin fiyatı bir ölçü baskı altında kalıyor. Lakin, bu birebir vakitte bir aykırılık olduğu manasına da geliyor. Saklılığa dayalı öteki tüm L1’ler ortasında, Secret en az kıymet verilendir. Secret’in merak edilen özelliklerden biri de Unstoppable Wallet. Bu cüzdan büyük olasılıkla 3. Çeyrek’te piyasaya sürülecek. Kıymetli özelliklerinden kimileri şu biçimde:

  • Bu kontratlar tohum (seed) sözlü değildir! Bunun yerine, akıllı kontrata dayalıdırlar.
  • Diğer Blockchain’ler ile birlikte çalışabilirler. 
  • Varlıklar üzerinde şartlar belirleyebilirsiniz. Token kilitleme yahut göndermeyi planlama üzere özelliklere sahip olabilirsiniz.

Bir diğer enteresan konu, mevcut Arkham tartışmasıdır. Şu anda anonimliği kaldırmak için sürüyorlar. Sonuç olarak, inançlı saklılığı tercih eden herkes Secret Network’e bakabilir. Bu da altcoin balinaları ve kurumların ilgisini çeken bir özellik.

Btcpiyasasi.com olarak, üsttekiler üzere Ağustos ayında değerli aktiflikleri fiyatlandırmaya hazırlanan başka altcoin projelerine bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap